1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nierozpoznana płyta.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nikeroni10, Sierpień 11, 2012.

1. nikeroni10

nikeroni10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie użytkownicy;) Mam przeróbkę LT+ 3.0 i za każdym razem gdy nagram grę IMGBurn'em na płytę Platinum DL wyskakuje błąd : Nierozpoznana płyta. Przetrzyj płytę miękką ściereczką... Dzieje się tak podczas gry w FIFA Street, The Amazing Spider-man i GTA IV EFLC. UFC Undisputed 3 działa, tylko czasami nie ma dźwięku. Co jest grane? Jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możliwe że laser w konsoli nie daje rady lub nagrywarka do wymiany. Żadnych błędów w abgx nie miałeś?

4. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Jaka nagrywarka ? Jaka prędkość ? Spróbuj może na Verbatimie ;)

5. nikeroni10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarka LG H55N. Prędkość 2,4x. To nie wina nagrywarki, ponieważ nagrywane u kolegi na nowej i też nie działa. Już nie wiem co mam robić próbowałem wszystkiego.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    nie wiem ,ale u mnie pomaga to na porsyowane płyty bierzesz wacik na wacik paste do zebow i wcierasz nastepnie mokra szmatka zmywasz paste do zębów :] ale to jest dobry sposob na rysy na plycie i jak laser niechce czytac plyty ;]

8. nikeroni10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To dlaczego UFC 3 działa? Nie rozumiem tego:/ oby nie laser bo dopiero co przerabiałem...

Sposób z wacikiem tylko pogorszył sprawę. Teraz gra mi się zacina przy uruchamianiu:p Szlag mnie trafi... jak zatnie konsolę to muszę ją wyłączyć i wtedy jest taki dźwięk dziwny.. może w tym leży problem?

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Naprawdę nie wiecie co może być przyczyną? Jestem już wkurzony... Ciągle błędy i błędy:/

Wczytywanie...

Poleć forum