1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nierozpoznany dysk (kod błędu 03-57-00)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tychacz, Październik 17, 2012.

1. tychacz

tychacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem niedawno xboxa i mam problem, otóż nie czyta on gier.
    Xbox posiada soft Lt 2.0 lub 3.0 (nie wiem jak to sprawdzić) i dashboard 14719.
    Nie działa oryginalna forza 2, viva pinata oraz fallout 3, na innych oryginałach nie sprawdzałem.
    Prawie wszystkie nieoryginalne gry nie działają, jakimś cudem odpala mi portal 2, red dead i shellshock 2. Nie działa także Activate Iso którego na starym xie używałem do odpalania niektórych gier, później przerabiałem gry na wave3 bodajże żeby nie musieć używać activate iso, gry przerobione w ten sposób także nie działają.
    Przy wszystkich grach które nie działają pojawia się "nierozpoznawalny dysk" a kod błędu to 03-57-00.
    Wie ktoś co może być przyczyną?

Dodam że najnowsza gra wypalona na płycie to był właśnie portal 2, innych nowszych gier nie mam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum