1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nierozpoznany dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez r4ng3r, Wrzesień 21, 2013.

1. r4ng3r

r4ng3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Otrzymałem ostatnio xboxa360 przerobionego LT 3.0. I tak; nagrałem pierwszą grę - Harrego Pottera Deathly Hallows Part 1 dla młodszego brata według forumowego poradnika LT 3.0, ustawienia abgxa także ustawiłem tak jak w poradniku. Gra chodzi bez zarzutu. Dodam, że przy jej nagrywaniu nie ustawiłem verify. Następną grą jaką nagrałem to Tomb Raider. Gra nie ma xgd3, więc nagrywałem ją normalnie tak jak w poprzednim przypadku. Również bez verify. Gra nagrała się, nie było żadnych problemów. Jednak po włożeniu do napędu, xbox mieli płytę i po chwili wyskakuje znany komunikat "dysk nierozpoznany". Myślałem, że coś źle nagrałem i ponowna próba (podczas nagrywania żadnych błędów) przynosła ten sam skutek, ustawiłem też verify i po nagraniu i włączeniu verify wyskoczyło "layouts do not match".

Nie wiem czy to ważne (moje spostrzeżenie) ale kiedy patrzę na obie płyty; Harrego i TR, które mają ten sam rozmiar obrazu to Harry nie jest nagrany do końca (jest przestrzeń do końca na płycie) natomiast na płycie TR widać, że płyta wypalona jest do końca. Wypalałem później tym samym sposobem Episodes from Liberty City i także wyskakuje "nierozpoznany dysk". Kiedy patrzę na tą płytę widzę również, że jest ona nagrana "do końca". Próbowałem też z xgd3, Hitman Absolution był nagrany zarówno z truncate jak i z burner maxem (moja nagrywarka figuruje jako kompatybilna i w burnerze dodaje dodatkowe mb) ale ten sam komunikat o nierozpoznaniu płyty i podczas verify również "layouts do not match". Nagrywarka to TSSTcorp ts-633c.

Nie bardzo wiem o co chodzi jeśli np. Harry i Episodes są praktycznie w tym samym systemie xgd2, są dość starymi grami i jedna działa a druga nie. Nie wiem czy nagle po nagraniu jednej płyty moja nagrywarka padła. Nie mam możliwości chwilowo sprawdzenia na innej nagrywarce.

Dodam, że byłem u jednego gościa, który zajmuje się flaszówkami i moje płyty (te z błędem "nierozpoznana płyta) na jego x lt 3.0 również nie działają, a jego kopie działają na mojej. Oryginały także działają. Powiedział, że źle nagrywam, no ale jak mogę nagrywać źle jeśli nagrywam z forumowego poradnika. Nie wydaje mi się, żeby był błędny.

Proszę was o pomoc i ewentualne porady.

edit: dodam, że nie wiem jaki mam dasz, pewnie najnowszy. napęd hitachi lg, tak powiedział koleś z serwisu kiedy na niego spojrzał.

Wczytywanie...

Poleć forum