1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nierozpoznany Dysk?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vermaas, Listopad 12, 2013.

1. Vermaas

Vermaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem..

Otóż mam tego Xboxa 360 Falcona przerobionego pod LT3.0. Nagrałem GTA V, Red Dead Redemption, Forza Horizon i Naruto Rise of a Ninja. Gry działają po dziś dzień świetnie. Pewnego dnia naszła mnie ochota na zaktualizowanie RDR do najnowszej wersji (bo miałem bugi dziwne) wszystko poszło okej. Podłączyłem do LIVE, pobrałem stare konto, zaktualizowałem dash i grę. RDR nagrane na płytce platinum dalej hula jak szalone.

Problem pojawił się niedawno, mianowicie każda gra jaką wypalę od czasu tej aktualizacji (albo może od troche innego okresu, ale na pewno po aktualce) nie działa bo wywala komunikat "Nierozpoznany dysk, kod błędu 03-80-00". Dodam że poprzednie gry które nagrałem i wymieniłem wcześniej, działają znakomicie, filmy DVD konsola też czyta.

Chciałem nagrać Dead Rising, Naruto The Broken Bond, Serious Sam Collection oraz Red Dead Redemption Undead Nightmare. Przepuściłem wg. poradnika na forum przez agbx360, wszystko na zielono. Płyty dalej nie czyta. 10 płytek firmy "Platinum" poszło się walić. Nie mam IHAS'a, mam zwykłą nagrywarkę ASUS'a. Dziwi mnie fakt że KAŻDA kopia nagrana nie działa, prócz tych co już mam nagrane. Czy to możliwe że 10 płyt źle nagrałem? Czy byłby ktoś wstanie mi pomóc jak nagrać RDR:UN, i inne gry?

Posiadam te wstawki:
    Red.Dead.Redemption.Undead.Nightmare.XBOX360-CLANDESTiNE
    Naruto_The_Broken_Bond-XBOX360-DAGGER
    Dead.Rising.UNCUT.PAL.MULTI5.XBOX360-DRabbits
    The.Serious.Sam.Collection.PAL.XBOX360-COMPLEX

Dodam jeszcze, że dla testu ponownie nagrałem Red Dead Redemption podstawkę (które działa gdy nagrywałem po raz pierwszy) i o dziwo ta druga kopia WYWALA KOMUNIKAT ŻE NIEROZPOZNANO DYSKU a użyłem tych samych opcji co przy nagrywaniu po raz pierwszy, jednak kopia, którą nagrałem wcześniej, jako pierwszą i z przed aktualizacji przez LIVE działa znakomicie, tak samo jak GTA V, Naruto czy Forza. Pamięć podręczną konsoli czyściłem wiele razy, nic nie pomogło.

Co to może być? Nagrywarka mi siada? Czy to może aktualizacja konsoli coś zwaliła?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    A poprzednie gry jakie miałeś działają?

4. Vermaas

Vermaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, RDR, GTA V, Naruto, Forza Horizon działają znakomicie. Są to również nagrane kopie moją nagrywarką. Od dwóch dni (a dokładniej od piątku) mam pecha z płytami i żadna nie działa... Zaczęło mnie to na tyle zastanawiać że myślałem iż mam defekt konsoli, ale to nie możliwe skoro czyta inne kopie które już mam i filmy DVD.

5. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    A co się dzieje? Opisz co i jak gdy włączysz grę. Nie chce się włączyć wcale czy wyskakuje komunikat?

6. Vermaas

Vermaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem przed chwilą jeszcze raz kopię Red Dead Redemption. Konsola po włożeniu płytki długo ją czyta, potem wywala "Nierozpoznany Dysk", Po wciśnięciu "X" pojawia mi się inne okno z kodem błędu 03-80-00.

Mam jeszcze inną kopię Red Dead Redemption nagraną w środę w tamtym tygodniu i działa doskonale. Tylko teraz coś się zwaliło i Dead Rising, Naruto The Broken Bond czy Serious Sam Collection nie działa bo wywala ten sam błąd co druga kopia RDR.

7. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
  8. Vermaas

Vermaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyjąłem dysk twardy i dalej to samo. Nie chce stracić sejwa z GTA V gdzie mam 39% gry :(

9. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    No to go skopiuj. Tylko nie wiem jak bo jak byś miał RGH to bym ci wytłumaczył. Na google poszukaj, a jak nie to na forum napisz.

10. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jak nagrywam gry zwykłą nagrywarka, to albo nagra i hula albo ten błąd wyskakuje co ty masz i zazwyczaj pomaga ponowne nagranie ewentualnie trzecie, więc ja problemu bym szukał w nagrywarce ewentualnie płyty

Wysłane z mojego HTC Desire S

11. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Może spróbuj też wypalić na innej nagrywarce na przykład na laptopwej lub u kumpla jeśli tak mówi Baqu. Lepiej wypalić najpierw niż od razu format.

12. Vermaas

Vermaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sformatowałem i nic to nie dało, ale sejwa na USB zgrałem wraz z profilem. Możliwe że nagrywarka padła, bo GTA V działa świetnie, instaluje się itd. Od dwóch dni coś przestały mi nagrywane gry działać, od piątku próbuje nagrać Naruto Broken Bond, Serious Sam Collection i to RDR: Undead Nightmare i nie działa. Dziwne jest też to że z takimi samymi ustawieniami druga kopia podstawki RDR też nie działała mimo że pierwsza kopia działa dobrze.

Nie wiem co to może być... Napęd konsoli nie, a nagrywarka? Dziwne by było to że nagle się zwaliła mimo że wcześniej nagrała mi doskonale RDR, GTA V i Naruciaka.

13. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ja proponuje spróbować wypalić u kumpla czy gdzieś.

14. Vermaas

Vermaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej więc problemem jest to:

Gry XGD2 nie działają, a XGD3 działają znakomicie. Wiecie może co to może być?

15. DaJkamieniA

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    To trochę dziwne. Innym XGD3 nie działają, a u ciebie odwrotnie :D. Może to przez dogranie topologii?

Wczytywanie...

Poleć forum