1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nierozpoznany dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciejowix, Październik 16, 2015.

1. maciejowix

maciejowix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam problem otóz to kumpel nagrał mi na płytkę FIFE 16 i wszystko ładnie sie nagrało, sprawdzał u siebie i gierka śmiga. Następnego dnia wkładam płytkę do swojego x'a i gra się nie włącza,nawet się nie kręci w napędzie tylko jest odczytywanie, a po chwili nierozpoznany dysk kod stanu to 03-80-00. Jak nie działała 16,to odpaliłem 15 teraz problemu nie było, zagrałem jeden mecz,i znowu spróbowałem odpalić FIFE 16 i gra normalnie działa, bez żadnych zarzutów, nawet zainstalowałem ją na dysku. Dzisiaj znowu chciałem zagrać w 16 i nie dało rady :/ jakieś porady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Słaba kopia gry. U kumpla działało bo możliwe że ma w lepszym stanie laser w napędzie niż Ty.

maciejowix lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum