1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nierozpoznawalna płyta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dani78211, Październik 9, 2012.

1. Dani78211

Dani78211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam lt 2.0 zmienilem topologie i nagrałem grę na xboxa cdclone na płytke verbatim. Wszystko ładnie się nagrała ale kiedy staram się odpalić grę to wyskakuje mi "nierozpoznawalna płyta" przetszyj szmatka itd. Mam najnowszego dashboarda. POMÓŻCIE. Z GÓRY DZIĘKI!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tragedyia

tragedyia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dołączam się do pytania. Mam podobny problem tyle że mam lt3.0( tak mi koleś z serwisu powiedział przerabiając ) i chodzi tutaj o RE6, wszystko wg poleceń jak w poradniku do nagrania gry na lt3.0

4. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Ja myślę że :

1. trzeba wyczyścić napęd i laser
    2. mógł laser paść ale inne gry chyba wam chodzą więc nie
    3. wgrywanie topologii się nie powiodło
    4. tragedyia@ może cię oszukali w serwisie :s i masz lt 2.0
    6. poczytajcie komentarze do źródła z którego ściągaliście , czy u innych działa

nic innego się na razie nie poradzi , któryś z tych podpunktów musi być przyczyną , bardziej bym stawiał na złe wgranie topologii , pozdrawiam

5. tragedyia

tragedyia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak sprawdzić jaki mam LT?? i gdzie wyskakuje informacja że topologia się nie powiodła Żebym wiedział następnym razem kiedy będe wypalał płyte

Sory że post pod postem ale edytować nie mogłem tamtego, Konsola była przerabiana w styczniu tego roku wiec musi być lt 3.0, nagrywarke mam HP dvd1040 środek liteon, wiec to nie prez to wina. Jak sprawdzic czy topologia sie udała??

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    po 1 clonem nie nagrywac bo tam nie ma weryfikacji i dlatego moze nie smigac , imageburnem palcie plytki , LT nie da sie sprawdzić jedynie 2 gry nagrane pod lt2 zarówno jak lt 3
    1.przygotowanie iso pod lt 3.0 - usuna stare dvd i przelec abgx z odpowiednimi ustawieniami gra sie zrobic pod lt 3.0 (abgx 1.0.6)
    2.jesli pod lt 2.0- najpierw pkt 1 potem użyć programu xbox backup creator i cofanie topologi gra zrobiona pod lt 2.0
    3. sprawdzenie obrazu abgx z zaznaczona opcja disable writes

7. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co się orientuję najnowsze gry właśnie takie jak RE6 itp trzeba nagrywać ihasem czyli specjalną nagrywarką która dogrywa do konca płyte ponieważ teraz w tej koncowce są umieszczone ważne pliki żeby odtworzyc gre

8. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    RE 6 można nagrywać normalną nagrywarką i grać z mp3 w tle. Gry CIV trzeba nagrywać ihasem

Wczytywanie...

Poleć forum