1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niesamowicie złośliwa konsola. Co robić ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Eden, Październik 21, 2015.

1. Eden

Eden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześc. Mam dwuletnią konsolę Xbox 360 Slim z zamontowanym rgh. Kilka miesięcy temu konsola zaczęła się zawieszać . Raz w menu,albo po kilku minutach w grze. Obraz stawał w miejscu albo ekran robił się cały niebieski a czasem chociaż bardzo rzadko pojawiały się jakieś paski czy szachownica,czasem podczas gry wyskakiwał fatal crash increpted ,wywalało do menu i następnie konsola się zawieszała Dopiero po 3 czy 4 kolejnych uruchomieniach konsola nagle działała normalnie i można było normalnie grać. Na innym forum poradzili mi zakupić nowy zasilacz bo stary może mi powodować zawieszanie się procesora więc kupiłem go ponad dwa miesiące temu. Od tego czasu aż do wczoraj konsola działała bez żadnego zarzutu,ani razu się nie zawiesiła. Wczoraj włączam a tu nagle w menu się zawiesiła i od wczoraj do teraz zawiesza się a to w menu a naczęściej podczas gry po kilku minutach.Dzieje się dokładnie to co wcześniej Ja już nie mam pomysły co to może być. Po zakupie zasilacza przez ponad dwa miesiące konsola działała prawidłowo a teraz problem powrócił. Tutaj na dole jest jeden filmik,który przedstawia jedną z zawieszek. Na dole jest widoczny taki dziwny fioletowy pasek. Jak myśicie,co to może bc ? Mi brakuje już pomysłów...

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli konsola ci się zawiesza występują artefakty w postaci szachownicy czy też samego fioletowego paska na dole ekranu to jak dla mię przegrywa ci się GPU czyli układ graficzny. Jako pierwsza rzecz wymień kolego pastę termoprzewodzaca. I zobacz jak konsola będzie się zachowywać

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. Eden

Eden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. być może ,tylko ,że temperaturę GPU mam taką jaka powinna być. Gdzieś tam w konsoli jest ustawione przez serwis,który przerabiał mi tą konsolę,żeby GPU miało maksymalnie 70 stopni i konsola nawet podczas gry nie przekracza tej granicy

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ewentualnie może tez być jakiś problem z samym RGH ale w tej kwestii niech już się wypowiedzą nasi serwisanci ewentualnie napisz do DEXTER-a z forum

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wygląda na uszkodzony procek. Dla pewności demontaż rgh test konsoli potwierdzi wszystko

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

7. Eden

Eden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapomniałem dopisać o jeszcze jednej ważnej rzeczy.Moja konsola ma jakieś problemy z samym uruchamianiem się. Jeżeli podłącze najpierw przedłużacz a potem konsole to konsola uruchamia się, a jeżeli najpierw podłącze przedłużacz a potem dopiero konsole to wtedy ona uruchamia się w nieskończoność.Można czekać 10 czy 15 minut a i tak to nic nie daje . Tak już jest od kilku miesięcy i też nie wiem z czym to jest związane

Wczytywanie...

Poleć forum