1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niesamowity Spider-Man w 1080p na obu next-genach. Spidey otrzyma DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po pojawieniu się plotek jakoby nowa gra Beenox miała śmigać zaledwie w 720p, twórcy poczuli się odpowiedzialni do zdementowania kilku pogłosek i obsypali nas przy okazji garścią nowinek, w tym przewidywanym czasem rozgrywki.

Niesamowity Spider-Man zarówno na PS4, jak i w opóźnionej wersji na Xboksa One, będzie banglał w FullHD i 30 klatkach na sekundę.

Studio zdementowało także plotki, wg których gra miała oferować walkę z Venomem.

Nie zawalczycie z Venomem w The Amazing Spider-Man 2. To była błędna informacja.

Pozostało jeszcze kilka innych informacji do przekazania wam:
    • nie będzie opcji swobodnego wędrowania jako Peter Parker
    • choć większość kostiumów odblokujemy poprzez zaliczanie misji pobocznych, to po premierze ukażą się płatne DLC ze strojami (część kostiumów nie została jeszcze zapowiedziana)
    • po ukończeniu głównego trybu zaczną pojawiać się przestępstwa
    • tak jak w ostatnim inFamous, nie ma podziału na dzień i noc, ale będzie można swobodnie przemieszczać się po mieście w dowolnym momencie
    • głosu Spider-Manowi użyczy Sam Riegel

Jedną z najważniejszych informacji jest długość gry, która będzie przybliżona do długości poprzedniej części (wg serwisu How Long to Beat zajmuje to od siedmiu do dziesięciu godzin).

Na osłodzenie oczekiwania na moment premiery można przypomnieć sobie opatrzone komentarzem nagranie prosto z gry.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Przecież takie stroje powinni dodawać za darmo!
    Płatne mikroDLC zniechęcają mnie do kupowania gier, w których dostajemy 1/2 contentu.

Jedyne 'normalne' DLC wydał moim zdaniem R* - Ballad Of Gay Tony i The Lost And Damned.
    Za takie rzeczy jestem w stanie zapłacić.

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ciekawe gdzie sa teraz hejterzy od sony co ciągle narzekają na 1080p w xone

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie mów chop póki nie przeskoczysz.. To co PS4 już osiągnęło, czyli 1080p XO małymi kroczkami osiąga dopiero.. Taki Trials Fusion na XO nie da się uciągnąć w 1080p, a na PS4 bez najmniejszego kłopotu. I chyba nie chcesz powiedzieć, że Trials ma tak kosmiczną oprawę, że XO nie potrafi sobie poradzić ]=D

6. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Po prostu chodzi o to ze dewwloperzy jeszcze nie potrafia dobrze piaac kodu pod xo? Skoro nfs, forze, the crew, wolfenstain, spider man da sie w 1080p to myslisz na prawde ze to ze trials chodza w 900p to wina sprzetu? Prosze Cie. Sony w poprzedniej generacji mialo podobny start jak teraz xo i jakos sie odbili. Po za tym ps3 mial lepsza specyfikacje niz x360 a xbox byl latwiejszy do osjagniecia dobrych wynikow poniewaz ps3 mial trudna architekture. Pozwol ze ocenimy sytuacje za jakis rok jak wyjda biblioteki dx12 i ogolnie obie konsole dostana paru solidnych update'ow bo poki co to jeszcze duzo brakuje

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

7. PS4MANIAK

PS4MANIAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak to gdzie - cały czas TUTAJ hehe, nie licząc forzy to jest pierwszy tytuł w full hd alleluja !, a to tylko syfiasty spiderman- no proszę cię człowieku, w bardziej zaawansowanym tytule ta konsola nigdy w życiu nie wyświetli ci 1080p, z resztą fakty do tej pory mówią same za siebie!!, lepiej przyzwyczajcie się do 720p - 900p max z trochę większymi fajerwerkami graficznymi bo tylko to xo może zaoferować wam.

8. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kolejny ktory nie wie a biadoli:D jak to drugi po forzie? Doinformuj sie a potem pisz. Nfs, forza, wolfenstain, the crew, spider man to 5 tytulow. Ale jesli chodzi o te ktore wyszly juz to oprocz forzy jest tez need for speed. Widac zapomnailes kto nie uciagal gier na pczatku istnienia poprzedniej generacji:) po za tym hejtowac to na pssite procze czy innym dla psmaniakow

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Z tego co widziałem i słyszałem w najnowszym przeglądzie tygodnia na tvgry.pl, to SDK do PS4 były sporo wcześniej rozsyłane do developerów względem SDK XO. SDK do XO praktycznie był wysyłany zaraz przed premierą konsoli, także twórcy gier nie mieli zbytnio dużo czasu na ogarnięcie tego wszystkiego. Widać, że Microsoft został zaskoczony tym, że Sony już prawie kończyło robotę z PS4 i chciał jak najszybciej wypuścić swoją konsolę. Sytuację w kwestii optymalizacji gier na XO pogarsza jeszcze te całe E$RAM. Jak dla mnie całkowicie odwrotna sytuacja względem roku 2006, gdzie twórcy na początku praktycznie nie wiedzieli jak robić gry na PS3, a potem pod koniec generacji pokazali na co stać ową konsolę. Nie wiem czy teraz czy później, M$ będzie wysyłał nowe SDK do twórców gier i zobaczymy jak twórcy będą dawać radę z tworzeniem gier na tę konsolę. DX12 też przecież może pozytywnie wpłynąć. Zobaczymy w przyszłości jak to się rozwinie :)

1 osoba to lubi.
  10. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Juz sie pare developerow wypowiadalo ze SDK zostalo im dostarczone i w koncu moga cos zrobic. Np tworcy sniper elite mowili ze sie bali czy wyciagna cos z tej gry ale dostali SDK i gra bedzie hulac w full hd. Da sie? Da sie. Ale plejowcy musza postawic na swoim a jeszcze nie dawno siedzieli tak cichutko:)

11. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wyjdź, żałosny człowieku.

2 użytkowników lubi ten post.
  12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pozwól, że przypomnę słowa M$ jak i Sony - nasz sprzęt jest teraz bardziej przybliżony do architektury PC'tów i znacznie prościej pisze się na niego gry..

Takie pierdu pierdu M$ po prostu dobrze reklamuje swój sprzęt i tyle. A co z Kinectem?! Nagle okazuje się, że konsola działa też bez niego. A co twierdził M$?! Że jest nierozłączną częścią XO. Sam sobie strzela w stopę i tyle. Po prostu jakby tego szmelca nie dawali w zestawie to mało kto zakupiłby go. Tak jest pretekst by pociągnąć za konsolę więcej hajsu. Na razie XO jest w tyle za PS4 i jeżeli nie obudzi się to pozostanie na tyłach.
    PS4 - od razu gry wychodzą w 1080p. XO - raczkuje w tych sprawach.

13. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tomsi Ja dodam tylko że Ps4 z pełnym wyposażeniem czyli z tą ich kamerką kosztuję około 2100-2200 zł a za xone z kinektem masz już za 1800zł Ps4 też w takiej cenie kupisz ale gołą nawet gry Ci nie dają w porównaniu do xone gdzie w większości jest zestaw z grą

1 osoba to lubi.
  14. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Temat o tym że gra będzie "chodzić" na obu platformach w jednakowej rozdzielczości (w końcu jakaś gra na X1 daje rade chociaż w tej kwestii), a Ci już prezentują szczyty swojej głupoty i tzw. "troll`ingu" ... i śmią innych nazywać "hejterami".
    A wystarczy napisać ... "fajnie, kupiłem X1, w końcu zagram w HD - dobra robota". Takie to trudne?

Jak się kupuje w sklepach typu www.WydymajMnieNaKasę.pl to się dostaje takie zestawy PS4 jakie ty znalazłeś.

2 użytkowników lubi ten post.
  15. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Gdybym miał Nextgena to bez zastanowienia brał bym tą grę, ponieważ jestem fanem Spider-Mana i w ogóle całego Marvela. A na dodatek sama prezentuje się świetnie.

16. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ale z cena ps4 mial racje. Zerknij na ceneo chociazby po ile chodza zestawy z wyposazeniem pelnym. Od 2250 do 2500 wiec tez bez jaj:)

17. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A na wała mi cały ten Kinect? Tak samo jak nie potrzebuje tez śmiesznej kamerki od Sony. Tyle że w tym drugim przypadku przynajmniej nikt nie zmusza mnie do kupowania w zestawie czegoś, czego po prostu nie chcę. I to jest dla mnie zasadnicza różnica.

Podobnie jak kilka lat temu Microsoft twierdził, że potrzebuję ich znakomitego i przyszłościowego napędu HD-DVD. Tyle że przynajmniej nie kazali mi wówczas tego kupować w zestawie z konsolą. I chyba nie muszę nikomu przypominać, co z tymi napedami się wreszcie stało? Pozostaje jeszcze taka ewentualność, że albo jesteście tak młodzi, że tego nie pamiętacie, albo po prostu nie chcecie pamiętać o "niewygodnych" faktach...

/Wysłano z telefonu/

18. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ot największy hejter zajrzał na forum :) Zerknij na ceneo chociażby po ile chodzą zestawy z wyposażeniem pełnym. Od 2250 do 2500 wiec tez bez jaj, a jeżeli Cię aż to tak bardzo boli że xone jest w takim wypadku tańszy zakup może jakąś maść ....

Lecz pewnie nie masz ani jednej i drugiej konsoli znając życie śmigasz na Nintendo, to nie pierwsza gra poczytaj inne posty bo nie chcę mi sie powielać tego co pisali już inni ( z tym że hejta to trudno zauważyć to co odbiega od jego opinii )

19. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No widzisz dla jwdnych kinect jest fajnym urzadzeniem a dla innych nie ale czy to powod by hejtowac tych ktorym sie to podoba? Np mi?

20. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Największy hejter Xboxa na forum wchodzi i śmie wytykać innym to, że hejtują. Niezła logika.

21. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @o M a c z 0 S
    Naucz się podstaw interpunkcji, a potem udzielaj, bo Twoich wywodów i żalów czytać się nie da.

@bbasior
    To samo co do kolegi wyżej.

XO jak i PS4 mają architekturę bliską PC, co pomaga w optymalizacji gier. W dodatku PS4 jest mocniejsze i to są fakty, więc na pewno nie będzie mieć gorszej grafiki, od tej prezentującej się na XO. Oczywiście mówię o multiplatformach.

PS3 miało nieszczęsnego CELL'a, który był dość innowacyjny, a zatem trudny do ogarnięcia. Moc kosztem łatwości optymalizacji. Sony w przypadku PS4 nie popełniło drugi raz tego samego błędu. Postawili na dość mocny i sprawdzony sprzęt. MS zaspało i obudziło się z ręką w nocniku. Takie są fakty.

Co do cen to naprawdę... Na ceneo:

Xbox One (Kinect, 1 pad, bez gier) - 1989zł
    PS4 (Kamera, 2 pady, Killzone) - 2399zł (Gra sama kosztuje 100zł, pad 200zł, kamerka 234zł)

Czujesz różnicę?

Wczytywanie...

Poleć forum