X360 Niesamowity Spider-Man

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Nazwa:Niesamowity Spider-Man
Rodzaj gry:Akcja, TPP
Data premiery w Polsce:29 czerwca 2012
Producent: Beenox Inc.
Wydawca: Activision Blizzard
Wydawca PL: Licomp Empik Multimedia
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Gra wydana została wraz z wejściem na ekrany kin filmu „The Amazing Spider-Man” w reżyserii Marka Webba. Twórcy zdecydowali się jednak przedstawić graczom fabularnie odrębną historię, dlatego mimo podobieństw w prezentacji miejsc i postaci trudno mówić w tym przypadku o wiernej adaptacji. Warto jednak dodać, że wydarzenia w jakich bierzemy udział mają miejsce zaraz po zakończeniu się akcji filmu.
Miejscem akcji The Amazing Spider-Man jest Nowy Jork, a konkretnie Manhattan. Wcielając się w Petera Parkera, czyli nastolatka, który za sprawą ukąszenia pająka odkrywa w sobie specjalne moce, gracze mają okazję wspinać się na drapacze chmur, skakać z dachów, kołysać na pajęczych linach i dokonywać wielu innych spektakularnych akrobacji.


Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony
 

lamparcicho

Użytkownik
Użytkownik
wciąga jak bagno, klimat jak w bajkach które się oglądało za łebka, ukończyłem przy 2ch podejściach, dawno żadna gra mnie tak nie zainteresowała, polecam!
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
W jednym z zachodnich serwisow gra otrzymala ocene 9, wiec mozliwe, ze mamy do czynienia z bardzo dobrym tytulem, a nie kolejnym crapem zrobionym na szybko byle zdarzyc na premiere filmu.
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc podchodziłem z dystansem do nowego spider-man'a ponieważ ostatnie części od studia benox były bardzo średnie. Pograłem kilka godzin i pozytywnie się zaskoczyłem jest powrót do korzeni swobodne latanie po mieście dużo misji pobocznych gra jest dynamiczna może to sprawa kamery. Widać że panowie zapożyczyli trochę od batmana system komb finishery itp. co wyszło pajączkowi na dobre. Całkiem zmyślna fabuła gra rozgrywa się po wydarzeniach w filmie także nie jest to zwykły crap na licencji filmu. Jak dla mnie 7/10 gorąco polecam ;)
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest przekozacka, fun z gry jest niesamowity, gra niektóre elementy z batmana wręcz chamsko zerżneła, ale co z tego skoro gra sie świetnie. W batmana sie agrywałem więc na plus, że niektore elementy zapożyczone, choć batmana nie przebija
 

Mózg100

Użytkownik
Użytkownik
świetna gra,
bardzo dynamiczna akcja
system latania na pajęczynach jak i pionowe bieganie po budynkach znakomite
bardzo dobra kontrola kamery i samego spiderman'a + świetne rozwiązania takie jak: wzrok spidermana, który spowalnia czas dając możliwość ucieczki czy też dostrzeżenia celu, który nas interesuje
oczywiście do tego ciekawa fabuła, oprawa graficzna imo na bardzo zadowalającym poziomie

9/10 w moim przekonaniu
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
nigdy wczesniej nie grałem w żadnego spidermana dlatego odniesienia żadnego nie mam. natomiast po 2 godzinnej sesji z gierka jestem uradowany:D jest ładnie, szybko i płynnie- mocno wciąga!
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Moja ocena tej gry 7/10. Grafika mogłaby być lepsza a już najbardziej razi miasto i sztuczne zachowanie mieszkańców. Denerwujące jest to że większość misji rozgrywa się w zamkniętych lokacjach, gra liniowa do bólu :/ Fajne jest zbieranie komiksów, a następnie możliwość ich czytania (są w języku anielskim), misje poboczne monotonne i krótkie. Najlepsze jest latanie nad miastem i nie ważne ze pajęczyna chwyta się nieba sam efekt jest niesamowity mógłbym tak latac cały czas ;P. Biorąc pod uwagę poprzednie części które wychodziły ze spider-manem (slasherowe gówna) ta poczyniła duży postęp, warto zagrać, ale nie należy się spodziewać czegoś nadzwyczajnego ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Pierwsze misje za sobą. Ogólnie gra pozytywnie mnie zaskoczyła tylko sterowanie jakieś takie chaotyczne jest. Jak na razie nie mogę w pełni wyrazić swej opinii, lecz na obecną chwilę mogę lekko dać 5/10, co znaczy, iż w moim przekonaniu warto zagrać.

Jak znajdę chwilę wolnego czasu więcej pogram---> więcej napiszę :))

Pozd30
 

Do góry Bottom