1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

niesformatowany stary dysk a nowa konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tirtel, Październik 27, 2012.

1. tirtel

tirtel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. Mój stary xbox padł na amen ( po gwarancji był naprawiany 3 razy, za każdym razem się psuł, więc jego naprawa stała się nieopłacalna), więc w zamian dostałem naprawionego używanego Falcona bez ingerencji typu jtag czy zmodyfikowanego napędu. Podłączyłem dysk ze "starej" konsoli i logując się na live'a ujrzałem komunikat, że konsola została zbanowana. Czy naprawdę przyczyną mógł być dysk twardy (wcześniej nie sprawdzałem możliwości połączenia się z xbl bez dysku), czy rzeczywiście mogło tam być coś kombinowane ? Od osoby naprawiającej konsolę otrzymałem informację, że plomba była nienaruszona, ale w takim razie czy nadal możliwa była ingerencja w konsolę i ban ?

P.S. Stara konsola nie była banowana, skończyła swój żywot rrodem podczas gry w betą warfightera, więc to raczej nie w tym problem.
    P.S. 2 kody seryjne napędu i płyty były zgrywane ze starej konsoli, czy to też mogło być problemem ?
    P.S. 3 jeżeli ban miał polecieć za dysk, to trochę dziwne jakby został on przyznany od razu po zalogowaniu się do live'a, co nie ? W sensie, że po włożeniu dysku do konsoli po raz pierwszy i zalogowaniu się na niezbanowany profil...

Wczytywanie...

Poleć forum