1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieskręcony xbox czy stanowi to problem ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kalis, Wrzesień 8, 2012.

1. kalis

kalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, właśnie podłączałem xkey'a do x360 i złożyłem go zapominając wkręcić śrub.
    Jest to wersja PHAT, czy stanowi to jakieś zagrożenie ? Czy może jeśli nie będę nim jakoś mocno trzepał to będzie okej ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli ma leżeć w domu to nie ma problemu. Mój też jest nieskręcony. Jeśli wszystko chodzi to co się może stać?

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli to PHAT to śruby mocujące nie mają znaczenia. Jedynie śruby od xclampów są ważne bo od spodu są przykręcone do obudowy przez którą odprowadzana jest część ciepła z procesorów i z pamięci

5. kalis

kalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od xclampów to są te 8 małych czarnych śrubek, każda na rogu x ? Ich nie odkręcałem jako że nie blokowały mi dostępu.
    Jeśli tylko one mają być przykręcone to super, zwłaszcza że x dość mocno się trzyma na zatrzaskach i nic w nim nie lata po lekkim potrząśnięciu.

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Tak, te śruby.
    Nic sie nie stanie, możesz nie przykręcić wszystko poza X-Clamp, i nie ma prawa zaszkodzic. Sam mam tak kilka konsol od 2 lat (Falcon/Jasper)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum