1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niespodzianka: Assassin's Creed 3 pojawi się w tym roku!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie tylko zresztą Assassin's Creed 3. Na liście wydawniczej Ubisoftu, która trafiła właśnie do sieci, pojawiły się jeszcze m.in. Splinter Cell: Retribution, Far Cry 3 i Brothers in Arms: Furious 4.

Serwis Gameranx opublikował listę gier, które Ubisoft zamierza wypuścić na rynek do końca tego roku. Informacja pochodzi rzekomo bezpośrednio od wydawcy, ale na wszelki wypadek należy potraktować ją z pewną dozą niepewności.

Czy faktycznie we wszystkie te tytuły zagramy jeszcze w 2012 roku? Większość jest niemalże pewna. Assassin's Creed wychodzi co roku, więc nie mamy powodów, by nie wierzyć w to, że jesienią zobaczymy część trzecią. Far Cry 3 również został zapowiedziany na rok 2012, podobnie zresztą jak Brothers in Arms: Furious 4. Niepewna wydaje się być jedynie kwestia Splinter Cell: Retribution, bo choć pierwsze plotki na temat tej gry pojawiły się już w kwietniu ubiegłego roku, to nie została ona jeszcze oficjalnie zapowiedziana.​

źródło - Gamezilla

Plotki, ploteczki. Nie mniej, jeśli to się okaże prawdą to... w sumie mam pewne obawy, AC staje się tasiemcem pokroju FIFY, NFSa, czy CoDa, a to nie dobrze. Tak, czy siak, patrzcie na listę wydawniczą Ubisoftu na ten rok - jest OLBRZYMIA - Ubi dostaje skrzydeł, tylko czekać, aż zostanie ogłoszony mianem 'nowego giganta'!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    FIFA to nie taki tasiemiec jak NFS. Aktualizacja składów + drobne usprawnienia graficzne i większe usprawnienia fizyczne. Nie można tych gier porównywać. Ale niestety prawda, nie wróżę serii AC dobrej przyszłości jeśli tak co roku będą wydawać nowe części. Dla mnie to o tyle nie dobrze, że jeszcze nawet Brotherhooda nie przeszedłem, a tu już jest Revelations i prawie-zapowiedź AC3 :)

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Smutno patrzeć na upadek takiej serii jak Assasin's Creed. Kolejny wydawca który poczuł łatwą kasę i zrobi z tak wspaniałej serii tasiemca, który będzie zarabiał grube miliony. Model rozgrywki w AC już się przejadł, twórcy nie mają pomysłów, wydaję mi się że z kolejnymi częściami będzie już tylko gorzej.

Z tej listy czekam na nowego Splinter Cella i Ghost Recon : Future Solider. O ile SC:Conviction do najlepszych nie należał, i daleko było mu do poprzednich odsłon serii, był jednak dobrą grą. Mam nadzieję, że w nowym SC będzie o wiele więcej skradania względem poprzedniej części, a strzały trzeba będzie oddać w naprawdę ciężkich sytuacjach.

A Future Solider? Zachwyciły mnie zwiastuny i gameplay'e, nie jest to nic nowego na rynku, ale zapowiada się bardzo ciekawie.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeżeli nowy splinter cell wyjdzie podobny do poprzednika to bardzo chętnie zagram. w assassina oczywiście też :)

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No właśnie, odnośnie tego Splinter Cella to myślę że powinni dać z tym spokój. Conviction fajny, ale odbiegał bardzo od reszty, co wg. mnie nie było najlepszym posunięciem, aczkolwiek poniekąd uzasadnionym (niech będzie -
    Sam musi rozk*rwić zabójców córki i robi więcej zadymy niż skradania się
    ). A teraz to niby co? Będziemy biegać z karabinem szturmowym M4A1 i bazooką na plecach?(pseudo-parodia Rambo?) Nie chcę patrzeć jak Ubisoft hańbi tą serię...

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wydawcy mają dziwną tendencję do niszczenia fantastycznych serii. Zaczęło się od Need For Speedów, potem przyszedł czas na Call of Duty, Splinter Cell, Assasyn, coś mi się zdaje, że DICE ulegnie i ich też to dopadnie, nie chcę myśleć, co się stanie z Diablo...

Złe czasy nadchodzą, jeśli już nie trwają.

8. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    przeciez wiadomo było od dawna że w tym roku bedzie assassins creed 3 :/

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ta seria powinna trochę odetchnąć.

10. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O ile Broterhood grałem jeszcze z wypiekami na twarzy to Revelations po prostu mnie znudziło.

Pamiętam czas dwójki, od której nie dało się oderwać.
    Za dużo.

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jedynie Rockstar się nie złamie pod tym względem. Oby...

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Powinna powinna, poczekałbym i ze 2 lata jeżeli Assassin's Creed III wyszłoby na nowym silniku, było dopracowane na maksa i zgarniało noty rzędu 9/10. Chociaż i tak liczę na Ubisoft i mam nadzieję że spadek jakościowy jaki był w Revelations to tylko chwilowe potknięcie.

@Up Nie tylko Rockstar, jest jeszcze Blizzard oraz Valve, sami przyznacie że trzeba się ostro naczekać zanim wydadzą te studia jakąś grę :p

13. Veteran

Veteran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już nie moge sie doczekac , wszystkie pozostale czesci juz przeszedlem :)

14. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Co do Assassina chyba w większości możemy powiedzieć, że schodzi na psy.
    Najgorsze jest to, że nie wysilają się ze zmianami...
    Hak, nowe lokacje i inne bzdety nie zmienią faktu, że to ciągle ta sama gra, nawet mogę powiedzieć, że przygody Ezio'a zaczynają mnie nudzić, a ciągłe zakończenia zapowiadające ciąg dalszy nie poprawiają sytuacji.
    Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za AC3 i mieć nadzieję, że zakończenie ostatniej części zapowiada "coś nowego"

Brothers in Arms?!
    Najwyższy czas!

15. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdaniem AC III będzie najsłabszą częścią serii, ale co tu dużo mówić - sami twórcy kiedyś powiedzieli że wykorzystali 85% scenariusza. Jak dla mnie mogli by zrobić trójkę, skończyć serię i w wiekim stylu zejść ze sceny.

Co do reszty tytułów - to ja na pewno zagram w Far Cry 3 i Splinter Cell Retribution, a jeśli chodzi o "upadek" innych studiów pokroju R* czy Blizzard, to chyba nie mamy się o co martwić, bo akurat oni gry robią przez bardzo długi okres czasu, a gdy wydadzą jakikolwiek teaser/trailer to robi się hype na cały świat.

Tapnięte z HTC Wildfire S

16. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie to nie jest niespodzianka :)

Oby znowu nie wyszedł z tego odgrzewany kotlet.

17. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum