1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niesprawny przycisk LB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dedert, Luty 22, 2014.

1. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Na pewno problem poruszany przez wielu, ale nie mogłem się do kopać czy ktoś już znalazł sensowne rozwiązanie na temat nie klikającego przycisku LB czy też RB. Po rozkręceniu sam czujniczek klika i działa, ale jak to jest że ten biały plastik nie zawsze chce go wcisnąć? Czy już jest na tyle wyrobiony że należy go wymienić? Czy zna ktoś sposób jak to usprawnić? Rozkręciłem go, wymontowałem, przeczyściłem z brudu i ponownie osadziłem ten podwójny plastikowy przycisk na sworzniach oraz podkleiłem trochę plastikiem miejsce styku żeby miał lepszy docisk do czujnika i chodzi lepiej ale nie w każdej pozycji palca zadziała. Najlepiej działa na środku i ale od strony zewnętrznej już nie.
    PS. Pad nie jest na gwarancji.

Wczytywanie...

Poleć forum