1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niestety Rockstar nie będzie już dalej wspierał GTA Online na PS3 i Xboksa 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Starsza wiekiem generacja nieuchronnie przechodzi na zasłużoną już emeryturę. Widać to między innymi po planie wydawniczym dużych producentów, różnicach w zawartości danych wersji gry, a nawet ich funkcjonalności.

Niestety, to co było nieuniknione nadeszło. Od tej pory, już w pełni oficjalnie, Rockstar zaprzestaje dodawania nowych zawartości do GTA Online na PS3 i Xboksie 360. Dlaczego?

Zwykle powodem takich działań jest słaba popularność, lecz to serii Grand Theft Auto nie dotyczy. Problemem okazały się być ograniczenia technologiczne obu konsol. Póki co firmie udawało się optymalizować swoje dzieło tak, aby bez utraty na wydajności i ogólnej jakości, dodawać do trybu wieloosobowego nowe bajery. Niestety osiągnięto już nieprzekraczalny limit.

Zgodnie z tym, co twierdzi Rockstar, dalsze wzbogacanie gry na past-genach mogłoby ją zdestabilizować i zepsuć przyjemność z zabawy, a tego doświadczeni deweloperzy z pewnością nie chcą. Dlatego też posiadacze starszych konsol muszą zadowolić się tym, co dostali do tej pory.

Oski8882 i Sae lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś musiało się to stać, nie ma się co rozdrabniać na drobne.

4. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    No cóż to po części zmusza osoby na przesiadkę.

Xperia Z3

5. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może Rockstar w koncu zapoda jakąś gierke na obecną generacje. GTA V przy np. Batmanie czy Wieslawie wypada graficznie słabo.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

6. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bo gra to tylko grafika... Chcesz piękną grafikę to odpal V na PC z MODami.
    https://www.facebook.com/GTAFIVEpolska/photos_stream

7. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Przedewszystkim o to chodzi żeby zmusić do przesiadki. Producenci gier zawsze się dobrze dogadywali z producentami sprzętu do grania czy to pc czy ps czy xbox

8. Julian1916

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy Ty musisz tutaj się notorycznie wymadrzac i mówić ludziom jak jest i co mają robić? Jestem wychowany na SNESie, GB, później na psxah więc nie mów nie medrkuj czym jest gra, a czym nie w erystykę możemy się bawić długo. Odcinanie pierwotnej platformy jest słabe. Skupienie się na "obecnej generacji" w przypadku tej gry jest odcinaniem kuponów (regularne multi jest dla mniejszości graczy vide TA), zwłaszcza że w porównaniu do innych dużych produkcji z tego roku które ogralem (MGS, AK czy W3) wyraźnie odstaje wizualnie. Nie wiem co do tego mają screeny z innej platformy. Zwłaszcza że jest to podliftingowana gra którą ogralem poraz pierwszy jakieś dwa lata temu.

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    co by nie mówić, to faktycznie gta5 nie jest typowym nextgenem. to podrasowana wersja pastgena. fakt. :D
    ale biorąc pod uwagę to, co oferuje, to ja nie narzekam.

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nareszcie. Teraz tylko skończe napady i będę mógł zapomnieć o tej grze...

11. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Słaby to jest twój komentarz i płacz Ps3/X360 to 10 letni sprzęt a ty wymagasz cudów i podtrzymywanie trupów nie wiem ile jeszcze lat. Na XO/Ps4 dostaliśmy elegancko odświeżone GTAV a R* to nie byle EA i nie pluje grami co roku więc trzeba grzecznie czkać na RDR2 i inne NG produkcję. Mam w głębokim poważaniu twój płacz i już ci powiedziałem chcesz pięknej grafiki to sobie zainwestuj w PC i graj na MODach oraz mam kilka lat więcej od ciebie więc się nie mądruj bo nie tylko ty grałeś na tamtych platformach.

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Po komentarzu nie widać że masz czegoś więcej... Jak xbox 360 to trupy to one to zombie...metal Gear solid pokazuje że dalej się da..... Więc wtf

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hahaha kolega najmądrzejszy i znowu błyszczy :D
    więcej lat to możesz sobie mieć ale móżdżek to masz kurzy. a tak właściwie to kolega ile ma lat ? bo chłopie, po Twoich postach to wnioskuję że dopiero gimbaza skończona.

Nie chcą wspierać, trudno ale porównywać grę z oldgena do PC i to jeszcze na MODACH ? może jeszcze porównaj osiągi ferrari do seicento :D
    #######################################

W moim mniemaniu tłumaczenie że konsola nie dociąga to trochę głupie i mocno naciągane, chcą na siłę przesadzić graczy na current geny. rockstar to rockstar, daliby rade tak zoptymalizować dodatki żeby x360 czy ps3 pociągnęło je bez problemu.

//Edit

Aaa i krzyś:
    mam w głębokim poważaniu Ciebie i Twoje 'opinie'. Dyskutant z Ciebie żaden a i jeszcze to żałosne 'mam kilka lat więcej od ciebie więc się nie mądruj'....
    śmieszny jesteś.

14. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po twoim za to widać że nie czytasz ze zrozumieniem wiek miał kontekst do ,,Jestem wychowany na SNESie, GB, później na psxah,,.

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    brednie jakich mało

Ostatnia edycja: Wrzesień 12, 2015
  16. Julian1916

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Krzysiu czy Ty umiesz czytac?
    Bo ze pisac nie umiesz widac wyzej.

E: mala edyta bo otrzasnalem sie z krzysiowego jadu i frustracji, jak i przetrawilem jego madrosci.
    1. Nie jestem uzytkownikiem past genow, nie wiem skad to wytrzasnales. PS3 sprzedalem przed premierą currentgena. Nie wiem skad wymysliles ze cierpie z braku dodatkow do online, ale w tym miejscu chcialem cieplo pozdrowic Twoja polonistke.
    2. Nie wiem gdzie wyczytales ze oczekuje pieknej grafiki niczym "na PC na MODach"
    3. Nie wiem czy najwiekszy, najmadrzejszy i najlepiej poinformowany gracz na tej planecie wie, ale Rockstar to nie jest jedno studio deweloperskie.
    4. Mimo tego ze generacja trwa 2 lata nie dostalismy zadnej gry na ta generacje od rockstar. Przykladowo Arkham Knight czy W3 byly w produkcji zanim wyszly nowe konsole. CDPR, podobnie jak Rocksteady, nie jest studiem wydajacym gre co rok. Mimo ze fani chca remastery poprzednich czesci Wiedzmina i Batmana CdPR juz powiedzialo ze nie ma co ba to liczyc. Batman pewnie wyjdzi ale na razie jest cisza. Czemu o tym mowie? Bo to kontrastuje z leniwa polityka Rockstar.
    W gry ea od lat nie gram, jedyna moja guilty pleasure to Ubi, ale po Unity tez sie obrazilem.
    5. Tekst "i tak mam wiecej lat" jest tak zalosny ze rece opadaja. Przypomina mi sie podstawowka i "moje zabawki ktore mam w domu sa fajniejsze i lepsiejsze", podobny poziom merytoryczny. Swoja droga- stary gracz ktory sprzedaje Rare replay ?;)
    6. Widze ze trzeba Ci mowic wprost, bo inaczej nie zrozumiesz. Krzychu, tekst o gb itd mial sluzyc temu, bys wiedzial ze nie jestem czlowiekiem ktory na pierwszym miejscu grafike. W mojej glowie ctr ma grafike nextgena ;).
    7. Co do sluchania placzow... Forum, slowo wywodzace sie z starozytnej grecji, kojarzy sie z dyskusja. Skoro obce Ci sa merytoryczne dyskusje moze po prosru przestan tu wchodzic, i pokazywac nam swoja frustracje? Napewno znajdziesz forum na swoim, DOROSŁYM poziomie.

Ostatnia edycja: Wrzesień 12, 2015
    z0nk31 lubi to.
  17. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No raczej nikogo to nie dziwi chca sprzedać jeszcze troche kopii na nowych generacjach. Co do tego ze jeszcze od nich nic nie ma to chyba nie nowość . Rockstar przyzwyczaili chyba już nas ze na och produkcje czeka sie długo za to można kupować w ciemno .

18. Julian1916

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podczas szostej generacji w ciagu 4 lat dostalismy od Rockstar 3 duze gry z serii GTA. Do tego byl chociazby Midnight club

19. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No to chyba wystarczająco .

20. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tu nie widzę problemu grać dalej można, niektórzy grają na starych konsolach aż im się nie znudzi brzydka grafika. Ile można jechać na tych piratach:)

21. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Narzekajcie, że GTA V na nextgenach to podrasowana wersja pastgenów a chciałbym zaznaczyć, że zazwyczaj rockstar wyznacza standardy gier na obecnych generacjach, taka sytuacja miała miejsce z GTA San Andreas na PS2, GTA IV wyznaczyło nowe standardy graficzne na Xboxie 360 a GTA V wycisnęło ostatnie soki z pastgenów. Teraz czekajmy na jakieś dzieło od R* i gwarantuje, że pokażą na co stać obecne konsole :)

Wczytywanie...

Poleć forum