Nietypowa sprawa

dawido995

Świeżak
Świeżak
A więc, mam konsole oraz zasilacz, opisze sytuację wszystko po kolei
Podłączam zasilacz do gniazdka i konsoli, zapala sie na nim pomarańczowa dioda.
Włączam konsole trzymając sekundę przycisk, na zasilaczu dioda zmienia kolor na zielony, a wiatraki wyją pełną parą, jednak na konsoli, przy przycisku power ŻADNA dioda się nie świeci, czysto. Wiatraki pochodzą kilka sekund i cisza, a na zasilaczu znowu zapala się dioda pomarańczowa.

XBOX 360 pochodzi zza granicy, dopiero go sprawdzam, dlatego pisze tutaj, czy coś z nim nie tak? Może do głębszej diagnostyki potrzebny jest kabel A/V (brak wejscia HDMI)

Z opisów na forum wywnioskowałem, że jest to konsola Xenon
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Powyjmuj kable i podłącz jeszcze raz :) może coś nie styka.
 

pawelhenryk

Użytkownik
Użytkownik
Przy przycisku power świeci się dioda tylko jeśli pad jest uruchomiony. Jeśli włączasz samą konsolę bez pada, żaden z czterech elementów ringu nie będzie się świecił, a jedynie znaczek w środku przycisku.

Jeszcze jedno. Ta konsola się włacza tylko na kilka sekund?

Tak jak napisał poprzednik p sprawdź połączenie
 

dawido995

Świeżak
Świeżak
Tak, konsola włącza się na kilka sekund (chyba się włącza) wieją wiatraki, nie świeci ani kółko ani przycisk power, po prostu nic na panelu konsoli nie swieci
co miałem źle podłączyć niby? normalnie zasilacz-gniazdko

Dodam, że napięcie w portach USB jest
 

dawido995

Świeżak
Świeżak
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nic nie zrobisz. Daj konsolę do serwisu niech ją sprawdzą.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A przez te kilka sekund masz obraz i wybija ci go potem ?? Bo tak jak mówią jak nie włączysz pada i nie zsynchronizujesz go to nie będzie się nic świecić.
 

dawido995

Świeżak
Świeżak
z tego co napisaliście to przycisk power powinien świecić, nic nie swieci, ludzie kur** czytajcie troche posty za nim odpowiadacie
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Kolego nie unoś się. Każdy chce pomoc Tobie wiec take it easy. Nawet jeśli nie masz kabla A/V i pada to konsola włączając się robi taki jakby start sygnalizujac diodami od 1 do 4 po kolei. Widać u Ciebie nic takiego się nie dzieje wiec raczej konsola nie jest sprawna.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zanieś do serwisu oni zdiagnozują problem.
 

dawido995

Świeżak
Świeżak
nie ma u mnie serwisu, czy diagnostyki xbox 360, przynajmniej nic mi nie wiadomo
 

crash5

Użytkownik
Użytkownik
To już chyba twój problem. Na allegro.pl masz aukcję z naprawą i diagnostyką. Więc KLIK i ślij konsolę.
 

Do góry Bottom