1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowe położenie konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nexus132, Luty 7, 2014.

1. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam takie pytanie czy konsole można położyć na boku ale tak że przycisk włączający jest do góry a napęd na dole? Chcę ją postawić na biurku przy ścianie a kable muszą iść w lewo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, bo wyloty powietrza będą zasłonięte.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Em.. Przecież jak postawisz normalnie pionowo (przycisk na dole, napęd u góry) to spokojnie podłączysz - to taka sama pozycja..

@down
    Ok, lekka pomyłka, źle zrozumiałem ;)

5. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale jemu chodzi o to, żeby postawić konsolę bokiem, a nie do góry nogami, co nie zmienia faktu, że trochę kombinuje.

Wczytywanie...

Poleć forum