1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowe pytanie dotyczące usunięcia XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gruby Trebor, Styczeń 1, 2011.

1. Gruby Trebor

Gruby Trebor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jejkowice k. Rybnika
    Witam.
    Mam małe nurtujące mnie pytanie dotyczące usunięcia konta XBl. Przy pierwszym Rejestrowaniu się do XBL podałem złą datę urodzin( smigło mi sią z pośpiechu o rok mniej).Ale w tym całym bajzlu z kontami denerwuje mnie jedna rzecz, a mianowicie że nie da się ( możliwe że nie potrafię) zmienić daty urodzenia i zmuszony jestem usunąć konto i postawić nowe konto XBL. Czytałem że trzeba usuwać cały profil z konsoli.A mam na tym profilu wszystkie osiągnięcia dotyczące gier , informacje i tak dalej i tak dalej. Czy jest jakaś rada na To by usunąć konto xbl, tak by nie utracić danych profilu na konsoli ? btw. na konsoli są dwa profile ( mój i brata) i tylko ja mam konto XBL ( i wyskoczyło jeszcze konto rodzicielskie;/ )

Jeżeli temat uraził kogoś, z góry przepraszam ( korzystając z Szukajki nie znalazłem tematu opisującego mój problem, lub temat [jeżeli takowy istnieje] nie dał mi do zrozumienia o co biega)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie zmienisz daty urodzenia.
    Nie przeniesiesz wczesniej zdobytych GS na nowy profil.

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Z tego co wiem nie masz mozliwosci usuniecia konta i zostawienia sobie GS itp... Albo usowasz, albo nie.
    Niestety MS ma gdzies mozliwosc zmiany daty urodzenia. Nie wiem dlaczego, ale zaparli sie i kłada na to lage... w dodatku z jeszcze bardziej niezrozumialych powodow osoby ponizej 18 roku zycia nie moge migrowac konta.

Mozesz sprobowac zrobic tak.
    Jesli jestes pelnoletni, napisac do MS maila (albo jeszcze lepiej "papierowy list") z prosba o zmiane daty urodzenia i informacje ze przy zakladaniu konta omylkowo podales nieprawidlowa, a w zalaczeniu do pisma podeslac im skan dowodu osobistego z Twoimi danymi i data urodzenia.
    Zapewne i tak Cie oleja, ale moze ktos tam podejdzie normalnie do sprawy... who nows...

Druga metoda, usiasc i cierpliwie poczekac az stuknie ci 18 ;) Ewentualnie zrobic podobny manewr, tylko zalaczcy jakas legitymacje szkolna albo cos w ten gust z data urodzenia (akt urodzenia jak chcesz przyszpanowac), i do tego oswiadczenie rodzica ze skanem jego dowodu ze wyraza na to zgodne i ze zalozyles sobie konto z bledna data przez przypadek.

Zapewne tez nie pomoze, ale mysle ze innych rzeczy nie ma co nawet probowac.

ps. Mozesz tez na upartego zrobic tak, ze zalozysz sobie nowy profil a w programie modio dopiszesz te same osiagniecia ktore masz teraz na obecnym profilu.
    Niestety MS zapewne szybko Cie namierzy i usunie ci te "lewe" (z ich punktu widzenia) osiagniecia.
    Mozesz potem probowac sie odwolywac i jako motyw takiego dzialania podac dane starego konta na ktorym masz te same osiagniecia i fakt ze musiales tak zrobic zeby moc przeniesc sie do PL Live i zachowac punkty. MS i tak sie na to wypnie i usunie ci punkty, ale probowac mozesz ;)

Wczytywanie...

Poleć forum