1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowe pytanie Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yoshimori, Sierpień 3, 2008.

1. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Mam trochę nietypowe pytanie, przeszukiwałem forum, ale nigdzie nie znalazłem jasnej odpowiedzi więc założyłem temat. Czy jeśli do konsoli z firmware iXtreme 1.41 cały czas jest podłączony kabel sieciowy, w Xbox Live gram tylko na oryginałach, a offline (nie grając w daną grę przez neta) gram na "kopiach zapasowych" to czy jest możliwość że dostanę bana? Nie wiem może M$ potrafi odczytać z dysku informację że grałem na kopii :p. Jestem zielony w tym temacie, konsolę mam zamiar w najbliższym czasie zakupić, więc wolę się upewnić. :)

Pozdrawiam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Nietypowe pytanie Xbox Live

Microsoft nie banuje konsoli za Firmware tylko za kopie gry... jeżeli grasz na orginale możesz spać spokojnie. Microsoft nie "sprawdza" dysku w poszukiwaniu czy grałeś na piracie czy na kopii... przynajmniej nic o tym nie było mówione :p

4. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Odp: Nietypowe pytanie Xbox Live

Dzięki za odpowiedź :D, czyli jeśli dobrze rozumiem, mogę grac na kopiach przy podłączonym kablu sieciowym, ale nie grając online na Xbox Live bez strachu, ze M$ zbanuje mi konsolę? ;)

A korzystając z tego, że założyłem już temat zadam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie. Jak sądzicie czy M$ może zmienić w przyszłości plany działania i banować wszystkie konsole ze zmienionym firmware'm lub sprawdzać oryginalność gier w jakie gracz w przeszłości grał? Pytanie trochę dziwne, ale może ktoś bardziej obeznany w temacie będzie umiał na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum