1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowe pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vrs2010, Marzec 22, 2013.

1. vrs2010

vrs2010 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam taka sprawę, kupilem od wujka xbox 360 premium w bdb stanie. Wszystko fajnie no i juz dzisiaj mi przyszedł battlefield 3 i fifa 13 bo zamowilem. Rano wpadł do mnie kolega z grami ( piraty ) chcial z ciekawosci sprawdzic czy mam przerobioną i sie okazalo ze mam - wypytalem wujka i mówil ze ktos tam te lt 3.0 robil.
    T
    eraz moje pytanie bo ja nie chce piratow, chce grac normalnie na xbox live i czy na konsoli przerobionej.
    jak bede gral w oryginalne gry ktore kupilem to nie dostane bana czy to bez roznicy ?? ryzykowac tak czy mam za jakies 200zł kupic druga sama konsole (tylko nie przerobiona ) a ta sprzedac ? albo moze da sie jakos skasowac ta przerobke poprostu ?

1. Interpunkcja
    2. Nazwa tematu nie opisuje problemu
    3. Przeczytaj regulamin
    4. Warn
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Grając w piraty nawet na lt 3.0 nie dostaniesz bana, oczywiście jeśli grasz w gry po premierze. Gdybyś odpalił jakiegoś pirata np. miesiąc przed oficjalną premierą, wtedy dostałbyś bana. Grając w oryginały tym bardziej nie masz się o co martwić.

4. vrs2010

vrs2010 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    do ~z0nk31
    1. Mam przy kazdym temAcie pisac ,ze mam dysleksje ? Raz juz pisałem wystarczy chyba normalne ,ze jak ktos robi tyle roznych bledow to ma z tym problemy ,a nie dla jaj.
    2.Gdybym opisal w temacie problem to po co mial bym cos tutaj opisywac ?? Jak dokladnie nie wiem czy oj problem dotyczy wymiany konsoli,skasowania przerobki czy grania na live na przerobionej prawda ?
    3.Czytałem regulamin.
    4. Dzieki bardzo

----------------------------

Czyli rozumiem ,że nie musze wymieniac konsoli i spokojnie zakladac konto live kupic gold i grac w te moje oryginalne gry ? a swoja droga to mi nie trzeba piratow ja kupuje 2 gry i mam frajde z grania przez długi czas. Ale w sumie mozna to uzyc jako hm sprzet do testow jakis nowych gier czy warto kupic.

----------

Tak tak mam mase bledow czy znowu mam pisac z jakiego powodu czy wystarczy juz ?

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie musisz wymieniać konsoli i możesz spokojnie grać online. Jednak dla pełnego bezpieczeństwa zawsze można usunąć przeróbkę.

6. Mati_Nowakowski

Mati_Nowakowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Brzeska
    Na pewno niie kupuj konsoli za 200zł !! Wiem, że pewnie fundusze nie pozwalaja. No ale ja taką kupiłem i pograłem 2,5 tygodnia. A na konsole gwarancja 2 tygodnie -,- Na szczęście teraz mam slimke i pykam sobie na oryginałach i wgl. :) Nie wiem jak to jest z LT 3.0 ale ja bym nie ryzykował.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. przestań, dyslekcja jest "medycznym" wytłumaczeniem na lenistwo dziecka gdy rodzicom nie chce się poświęcać czasu własnemu dziecku. Zamiast kupować konsolę powinieneś usiąść do książek i poczytać - dysleksja sama odejdzie jak z bata strzelić.
    Wstydziłbyś się chwalić dysleksją - bez względu jednak na to sprawdzaj posty przed napisaniem wiadomości. w razie potrzeby skorzystaj ze słownika
    2. W każdej przeglądarce są podkreślane błędy i nawet dysleksja nie jest tutaj wytłumaczeniem - to też jest w regulaminie:
    Zanim napiszesz wiadomość sprawdź ją jeszcze raz w poszukiwaniu błędów - przeglądarki na czerwono to podkreślają.
    3. Nie czytałeś
    4. Proszę bardzo i zapraszam po więcej

aha a co do opisywania problemu: tytuł ma przedstawiać problem zawarty w poście a wiadomość ma go opisywać.
    ode mnie to tyle, stosuj się do regulaminu

8. Skuterowsky

Skuterowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleko
    Ja bym nie ryzykował grając w piraty przez live. Jeżeli grasz normalnie i nie jestes podpięty pod live to nie dostaniesz bana, ale jesli będziesz miał podpięty net i będziesz grał w pirackie gry przez neta, to będzie ban.

Wczytywanie...

Poleć forum