1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowe wiatraczki. sensowna odpowiedz.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maciek757, Czerwiec 29, 2009.

1. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Cześć mam Falcona z 08.23.2008r. Przyjżałem mu się blżej i dopatrzyłem się że tylnie wiatraczki są firmy ATI duża czerwona naklejka białe logo, u brata i kolegi wiatraczki są made in china choć mają konsolę z tego samego okresu mniej więcej. Czy te wiatraczki są gorsze i czemu ATI? acha konsola kupiona nowa HALO bundle pack.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ati nie daje wiatrakow do xboxa o_O czyzby ktos sie bawil?moze pctowe wymienil...

4. x-360.pl

x-360.pl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    kupowałes nowke konsole ?

5. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    No właśnie ATI nie daje wiatraków do xbox'a .. Hehe , i właśnie gdzie kupowałeś konsole ??

6. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    W Xbox'ie jedyna rzecz ATI (a teraz właściwie AMD) to karta graficzna. Może jak przedmówcy pisali, poprzedni właściciel sobie wrzucił takie wiatraczki (chyba lepsze firmowe niż całkowity noname) :)

7. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    . jak to przeczytałem to padłem...:D

-To się ktoś zaczął bawić z chłodzeniem i wziął wentylatory z chłodzenia karty graficznej z komputera:)
    A na początku pomyślałem sobie, że ATI dorabia na boku wrzucając wiatraczki do konsol :D

8. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Konsole kupiłem nową w euroAGD to była edycja Halo bundle pack z halo 3 i halo wars. mnie też to zdziwiło wiec zadzwoniłem do ms polska i oni nie zajmują sie xem bo nie ma polskiego regionu...fakt że ciszej pracuje niż u brta ale co bedzie jak sie schrzanią to dostane nowe made in china?

9. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    w wszelakich media markt/rtv euro agd masz mozliwosc wziecia sprzetu i po 10 dniach oddania jesli ci sie nie spodoba.Byc moze ktos se wymienil bebechy i oddal konsole;] sprawdz czy masz plomby,jak niemasz to juz nic nie zrobisz,nawet im nie zwrocisz(chyba ze ebdziesz mial farta a oni sie nie znaja i nie sprawdza;p) ja niedlugo bd robil podpuche z dyskiem 120gb albo bebechami wlasnie;] a no i plomba tez sie przyda;D

10. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    z polskim prawem to masz 14 dni na oddanie, jak mówią że masz 10 dni to cie zwyczajnie oszukują

11. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    mniejsza o to bardziej chodzi tu o temat,czy 10 czy 14 ale mozna oddac i byc moze koles taka 'przerobiona' dostal :)

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ładnie to tak oszukiwać ?? a co do autora to jak masz plomby to idz oddaj tego x'a bo coś jest z nim nie tak może ktoś wcześniej majstrował przy nim i oddał, ja radzę oddać i kupić gdzie indziej.

13. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    10 dni roboczych (Pn-Pt) to to samo co 14 dni (Pn-Nd)

Co do wymiany bebechów to takie coś można by zrobić po dostaniu Bana :D Wymienić wnętrze X'a, wsadzić tego zbanowanego do obudowy od tego kupionego w Media-Markt i im oddać :DD oni połączenia do live raczej nie sprawdzają?

14. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    konsola była zamknięta, pudełko z plombami. kupilem ją na drugi dzień jak pojawiła sie w sklepach bo lubie grę halo i to przesądzilo o kupnie jak do tychczas tylko pc

15. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    nie ma bana. wszystko było z nia ok. tasmy na napędzie naprawde nie używana nówka. i chodzi mi o to jakie sa to wiatraczki i czy ms gdzieś je już montował...

16. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    no coz,moze i teraz montuja-wprowadzili nowe wersje liteonow to i moze nowe wiatraczki lepsze dodaja?

Wczytywanie...

Poleć forum