1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy błąd E68

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bas19, Listopad 23, 2011.

1. Bas19

Bas19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Około 15 minut temu miałem z xboxem dziwną sytuację. Otóż był włączony od ok. godziny 20. Grałem około 2 godziny po czym o 22 chciałem sprawdzić coś w moim drugim xboxie, a że mam jeden zasilacz , musiałem odłączyć go od mojej konsoli nazwijmy to "głównej" ( czyli tej z dyskiem) :) i załączyć do konsoli drugiej. Problem pojawił się po ponownym podłączeniu konsoli z dyskiem. Otóż konsola wyświetliła na ekranie błąd E68 ( czyli najprawdopodobniej dysk twardy). Włączyłem drugi raz - to samo. Włączyłem bez dysku - śmiga i - uwaga- jak załączyłem dysk podczas gdy konsola była włączona, zresetowała się i nie było błędu. Próbowałem ją parę razy restartować ale i jest ok ale... mam w sumie kilka pytań

1. Czy jest możliwe że np. po odłączeniu od zasilania konsoli a po tym ponownym podłączeniu ( obie konsole to Xenony ) może na chwilę dojść do jakichś problemów z zasilaniem ( wiem że ten kod może też oznaczać to).
    2. W sumie mam w domu starą instalację elektryczną. Czy to może - oczywiście hipotetycznie - być spowodowane tym?
    3. Spotkał się już ktoś z was z taką dziwną sytuacją?

Przyznaję że nie wiem sam co o tym wszystkim myśleć. Parę dni temu na allegro kupiłem bardzo tanio dysk 120GB i mam jeszcze kilka dni na odesłanie go bez podania przyczyny.
    Jak pisałem konsola chodzi teraz i włącza się ok, ale jakiś niepokój jednak został.

Wielkie dzięki za każdą pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum