1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy napęd !?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez 360xbox, Styczeń 18, 2009.

1. 360xbox

360xbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam wielką prośbę, czy mógł by mi ktoś powiedzieć jaki mam napęd słyszałem że wszystkie napędy produkowane po 06.2008r mają liteona, moja jest z 11.2008r więc powinna mieć liteona, lecz benq i liteon można odróżnić za pomocą kabelków pod panelem benq ma białe a liteon żółte. Moja konsola ma białe więc jaki mam napęd ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. 360xbox

360xbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za bardzo szybką odpowiedź sprawdzałem lecz niestety niewiem czy to jasper ponieważ zamiast 12,1A to mam 14,2A ??

5. Kamil24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli to Falcon. Ja wszystkie inne :D
    Widocznie dali Ci Benq , ale to tez obry naped wiec jak dziala po co sie tym martić :D

6. 360xbox

360xbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A można samemu przerobić ten napęd (jeśli tak to bardzo Cię proszę o poradnik) i czy można wyciągnąć napęd bez zrywania bląby. Z góry dzięki za odpowiedź.

7. Kamil24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mozna samemu przerobić ale watpie ze poczatkujacy da rade.Poniewaz musisz miec odpowiedni sprzet zeby połaczyc naped z kompem.Klucze do otwierania xboxa i specjalne programy.Wiec lepiej oddaj do przerobienia.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kamil ma racje oszczędność może być zgubna uwalisz i konsola do kosza

Wczytywanie...

Poleć forum