1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy problem z gamer pic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Don Joinciano, Luty 8, 2011.

1. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Witam. Od dłuższego czasu próbuję zmienić mój obrazek gracza - gamer pic. Udaje mi się to częściowo - na swojej konsoli pojawia się nowy, świeżo zapisany obrazek, na stronie internetowej xboxa i forach również, jednak moi znajomi oraz ktokolwiek oglądający mój profil poprzez swoją konsolę widzi mój stary obrazek gracza, który kiedyś (dzień po otrzymaniu konsoli) ustawiłem i prawie natychmiast zmieniłem. Dodam, że domyślne obrazki od M$ typu pies, a la trollface czy czaszka działają normalnie, problem jest tylko gdy robię zdjęcie mojemu avatarowi i chcę je ustawić jako mój obrazek gracza. Gdzieś przeczytałem, że można spróbować usunąć cache konsoli, jednak nikt nie skomentował pozytywnie tej metody. Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Tam gdzie mozesz zmienic obrazek gracza masz 2 opcje. Pierwsza - ustawiasz obrazek gracza dla wszystkich ktorzy odwiedza twoj profil, druga - ustawiasz obrazek gracza dla przyjaciol. Widocznie zmieniles ale nie dla przyjaciol.

Wczytywanie...

Poleć forum