1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy problem z internetem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xboxowiec 360, Grudzień 12, 2014.

1. Xboxowiec 360

Xboxowiec 360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam takie problem z internetem w moim x360 którego szukałem w całym internecie a nie znalazłem(znalazłem tylko podobne ale nie ten sam), mianowicie chodzi o to ze konsola będąc podłączona kablem ethernet do routera pokazuje mi komunikat że nie jest podłączona wcale. Trwa to już długi czas, próbowałem już wszystkiego , podłączałem przez różne kable do różnych wejść w routerze i nawet do samego modemu i dalej nic.nawet w ustawieniach routera w liście podłączonych urządzeń niema mojego x`a. Podejrzewam że może wejście ethernet sie spitoliło ale wole spytać na forum czy ktoś miał coś takiego. Jest jeszcze możliwość kupienia oryginalnego adaptera wi fi tylko nie wiem który kupić ponieważ na allegro są z jedną antenką i z dwoma.Prosze o pomoc
    Xbox 360 Jasper 250GB FAT

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A czy kabel ethernet masz krosowany? bo ma to spore znaczenie [​IMG]

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    W dzisiejszych czasach to bez różnicy. Sprzęt sam to rozróżni. Obstawiam walniętą kartę

5. Xboxowiec 360

Xboxowiec 360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niewiem jak sprawdzić czy kabel jest krosowany, ale próbowałem juz wszystkich które mam w domu a mam 5 kabli, oryginalny który jest w zestawie też próbowałem, to jest tak ze pewnego dnia będąc cały czas podłączonym d internetu przestał sie łączyć i tyle, a czy jeśli karta sieciowa poszła sie rypać czy jak kupie oryginalny adapter wi fi to będzie łączyć ?

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. Mojrzesz

Mojrzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też miałem taki problem, okazało się że kabel został naruszony, wymiana kabelka lan pomogłą.

Wczytywanie...

Poleć forum