1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nietypowy problem z konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dorian1, Kwiecień 8, 2013.

1. Dorian1

Dorian1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem ze podobnych tematow mieliscie pewnie tysiace ale moj problem jest dosc dziwny:
    posiadam konsole z lt3.0 stary dash i gdy chce zagrac w niektore gry wykakuje mi brak autoryzacji dysku mimo tego ze nie mam dysku mam tylko pendrive i karte pamieci i nawet jesli wyjme te urzadzenia to dalej mi to wyskakuje ;/ probowalem juz czyszczenia pamieci podrecznej, gry przepuszczam przez agbx 360 i mam wszystko na zielono, gry wypalam przez clone albo przez imgburn zawsze verbatim i tak np: gta 4 far cry 3 czy nowe dmc chodza bez zarzutu ale gears of war judgment lub nowy bioshock juz nie chodzi bo co chwile wyskakuje ten blad :( radzcie jak temu zaradzic.

ps nagrywam od zawsze normalna nagrywarka i zawsze bylo okej

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Bo niektóre gry mają zabezpieczenia CIV, wtedy wyskakuje właśnie taki błąd podczas gry. Jedyny sposób żeby w nie zagrać to wypalić ihasem z burner max

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    kupić nagrywarke ihas rev b lub spróbować nagrać programem paytools 0.15 może na twojej nagrywarce zadziała.

Wczytywanie...

Poleć forum