1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy problem z Padem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez czeski24, Kwiecień 19, 2011.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.Kupiłem pada od xbox slim i mam problem.Padem mogę włączyć konsolę ale na tym się kończy(zapalają się 4 diody na padzie i gasną),nie moge synchronizować pada ponieważ po naciśnięciu synchronizacji nic się nie dzieje,diody nawet nie reagują.Raz na kilkanaście prób pad sie zalogował na całe 2 sekundy po czym lampka zgasła na nim.Tylko proszę nie pisać o bateriach i synchronie ponieważ mam o tym pojęcie...Wygląda na jakiś problem z połączeniem pada z kosnolą ale z drugiej strony da sie włączyć konsolę i na tym się kończy...

P.S mam X360 120 gb Elite

2. Lotnik421 Xbox One

3. choina

choina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Ponieważ nie mogę otworzyć nowego posta to podpinam się pod tego. Mam dziwny problem z konsolą i padami. Pady są ok bo testowałem na innte konsoli i problem nie występuje. Jeśli uda się połączyć pada to po chwili konsola go rozłącza i diody na konsoli bardzo szybko migają. Nagrałem to na filmiku

YouTube - Usterka XBOX360 part 1

YouTube - Usterka XBOX360 part 2

Jak już zacznie migać to konsola już nie odpowiada na nic i nawet przyciskiem nie da się jej wyłączyć. Co powoduje taką usterkę?

Pozdrawiam

4. Patrox

Patrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moduł bluetooth w przypadku slima, a w starszych wina pada po prostu oddać do sklepu lub wysłać do M$ , jeszcze zobaczę co da się zrobić ...
    Trzeba jednocześnie wcisnąć guzik łączenia na padzie i konsoli, jeśli robiliście inaczej od razu przy włączeniu konsoli czy to przyciskiem czy na padzie.

http://www.youtube.com/watch?v=_QD5r7kDToc

No brawo oba przyciski tak jak pisałem wyżej na padzie i na przodzie konsoli

5. choina

choina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gwarancji już nie mam a za same przyjęcie na serwis zawołali 450 zł więc podziękowałem. Zwykły biały XBox360 z dyskiem 60GB. Pad raczej nie jest walnięty bo testowałem na 2 sztukach i w innej konsoli działają elegancko a na tej felernej wywala błąd przy każdym padzie

6. Patrox

Patrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety teraz pomoże przewodowy pad lub nowy moduł bluetooth

7. choina

choina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: