1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy problem z RGH i dyskiem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GhostRaider, Wrzesień 16, 2013.

1. GhostRaider

GhostRaider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Potrzebuję pomocy. Przerobiłem właśnie konsolę na RGH. Mam problem z zewnętrznym dyskiem 500 GB, który podłączam do X'sa przez USB.
    Problem jest w tym, że formatując go w Windowsie programem "FAT32FORMAT" dysk jest widoczny dla PC do momentu podłączenia go do konsoli.
    Formatuję, przerzucam na niego grę w formacie GOD, podłączam do 360-tki i np. odpalam grę. Do tego momentu wszystko działa. Teraz podłączam ten dysk znowu do kompa, który w ogóle go nie widzi. W menadżerze urządzeń dysk jest widoczny, ale żeby był widoczny dla Windowsa, muszę go formatować, przez co wszystko traci sens, bo jeśli ściągam nową grę za każdym razem musiałbym trzymać wszystko na dysku kompa i za każdym razem wszystko przerzucać. Muszę w tym momencie podłączać go znowu do X'sa i formatować konsolą, która ustawia oczywiście 32GB, później formatować znowu na PC, dzieki czemu jest pełna pojemność. Co robię źle. Jaka może być przyczyna takiego problemu? Mam nadzieję, że nie zakręciłem za bardzo i wszystko jest zrozumiałe.
    Proszę o pomoc zorientowanych, bo nie mam pojęcia, co z tym zrobić a nie mogę znaleźć podobnych tematów z takim problemem.

Wczytywanie...

Poleć forum