1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nietypowy RROD!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tent77, Marzec 6, 2010.

1. tent77

tent77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio stało się coś strasznego :( mianowicie padła mi konsola (3RROD), ale troszkę dziwnie to wygląda - jak włączam od razu pojawiają się 4 czerwone diody ale juz około 15 sekund poźniej jedna się wyłącza (górna,prawa). Gdy próbuje otworzyć napęd zaczyna mi mrugać w środku zielona dioda zasilania, ale za nic nie chce się otworzyć. Odczytałem też kod błędu - 0022... Zaniosłem ją do serwisu i powiedzieli mi że próbowali ją wskrzesić 2 razy (poprawiać jakieś tam połączenia), ale się nie udało. Jest to trochę dziwny problem, czyż nie ? Nie ma ktoś pomysłu jak to naprawić ? Jest nadzieja czy utylizacja ? :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    0022 - GPU Error / Przegrzanie GPU / zimne luty - postępujemy tak samo jak w przypadku błędu 0102

0102 - Najczęściej spotykany błąd, konsola nie wie co się dzieje - chwilowym rozwiązaniem tego problemu jest wygrzewanie płyty głównej(GPU, MEM, CPU). Skuteczniejszą metodą jest 3RLOD X-CLAMP - pomaga w większości przypadkach

W twoim przypadku podobno pomaga wygrzewanie przez 1h i chłodzenie ok. 8h.

Lecz niestety są to tylko prowizoryczne naprawy i nie zastąpią serwisu.

4. tent77

tent77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli mam spróbować jeszcze owinąć ją w trzy koce i zostawić uruchomioną na 3 godziny ? dodam jeszcze, że diody cały czas migają a nie poprostu świecą.

5. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Tak i zajedź ją już do końca, tutaj chodzi o wygrzewanie specjalnym sprzętem w domu moze to byc naprzykład opalarka.

6. piter krk

piter krk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XboxArcade tak super porada...najlepiej opalarką......

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W ogóle do pieca ;p

Nie wiem jak to jest z tym wygrzewaniem. Najlepiej oddaj do seriwsu.

8. piter krk

piter krk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Takim osoba to niepowinno sie elektroniki sprzedawać...

9. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Ch**era!!! Nie wygrzewać w domu! Suszarką czy opalarką nagrzewa się tylko określony obszar, przez co płyta się wygina i są inne cuda. Najlepiej oddać do serwisu, bo domowe naprawy to prowizorka.

10. Leonardo2000

Leonardo2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Dziś zapaliły mi się 3 czerwone diody. Po zdiagnozowaniu wyszedł błąd 0020. Czyli błąd zasilania. Kto mi sprecyzuje o co chodzi ? Powiem tak że mam wtyczkę angielską noi adapter na polską gniazdko. Wedle brata (elektryka) ten adapter jest uszkodzony. Czy jak zmienie adapter to nadal będe miał 3rror ? czy zniknie ?

11. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    masz kompa wez odniego kabel od zasilanie i do zasilacza rożni się chyba tylko ze niema uziemienia

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie piszcie takich porad - nie mamy doczynienia z zawodowcem co ma stację heat w domu i reballing zrobi z paluszkiem w nosie... ;)

najlepiej oddaj konsolę do naprawy komuś kto się zna na robocie!! Nie warto noname'om i na własną rękę. Kocem tylko doprawisz konsolę do samej śmierci ;)!

Wczytywanie...

Poleć forum