1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieuczciwi gracze będą naznaczeni przez Microsoft

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Okazuje się, że zresetowanie wyniku gracza to nie jedyna kara, jaką Microsoft planuje dla nieuczciwych graczy. Sprawę wychwycili dziennikarze VG24/7 słuchając ostatniego podcastu Majora Nelsona. Stephen Toulouse, szef moderatorów Xbox Live powiedział, że karty oszukujących graczy zostaną napiętnowane, a zatem każdy, kto trafi na Live na takiego nieuczciwego gracza, będzie od razu widział z kim ma do czynienia. Pytanie jednak, czy nie będzie to skłaniać do zakładania coraz to nowych kont? Z drugiej strony ludzie, którzy uciekają się do oszukiwania pewnie nie przeżyją z zerowym dorobkiem punktowym i odpowiednio oznaczoną kartą. Chyba więc nie będzie się im opłacało dalej bawić się w oszukiwanie. Brawo dla Microsoftu za podjęcie zdecydowanych działań.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza

2. Lotnik421 Xbox One

3. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Mam nadzieje, ze byle wykroczenie nie bedzie od razu tak surowo karanie. I czy to oszukiwanie bedzie dotyczyc tylko oszust w grach czy moze tez granie na piratach (bo przeciez za to banuja wylacznie konsole)

4. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawe czy tyczy się to też piratów.

5. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Tak się zastanawiam...co oni rozumieję przez czitowanie w grach live? Może ktoś dać jakiś przykład bo serio nie wiem o co kaman ; O To nie pc,że masz jakieś mody etc(chyba,że o czymś nie wiem)

6. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    zapewne chodzi o te pady zmodyfikowane .

7. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    mam czyste sumienie ...
    bez cheat'ów
    bez przeróbki
    bez podwójnie nabitych M$p
    CZYSTO :D więc mi to i tak nie grozi , a sam pomysł jest dobry.

8. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powinni na stałe im avatar zmieniać na taki znak drogowy czerwony z napisem cheater :D

9. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Właśnie, może mi ktoś podać jakieś przykłady takich cziterów, w jaki sposób oszukują??

10. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oszukiwanie to wykorzystywania znanych bugów dla własnej korzyści, na pewno fani danej gry wiedzą jak można sobie ułatwić rozgrywkę:) Zdarzają się przecież błędy typu wejście w ścianę, przejście przez drzewo itd.

11. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Niedawno temu dalo sie szybko strzelac w strzelankach przy zastosowaniu specjalnego pada.

12. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Napisz coś więcej o tym. Jakieś info, etc. :)

13. Flaszka

Flaszka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiście że oszukiwanie to jest to co wyżej napisałeś, ale wątpię żeby za bugi i glitche zaznaczali cię jako cziter, tylko kiedy używasz czitów czyli nieskończona amunicja. Wiem że na ps3 da się za pomocą pc, edytować sejva z cod4 i po wklejeniu go ponownie do ps3 mamy jakieś bajery jak większe życie etc. jak ci Microsoft lub serwer gry wykryje czy użyłeś buga wchodząc na ścianę ?.

14. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    yyy nie.

Tego typu bugi to naturalna część gry i nie liczy się jako cheating(kto grał w L4D przed patchem wie o czym mówie)-nawet na turniejach w pewne gry ludzie eksploatowali bugi jak szaleni swego czasu i nikt im nic z tego tytułu nie zrobił

15. przezchlebian

przezchlebian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    przezchlebie
    Mnie osobiscie bardzo wkurzaja ludzie którzy kożystaja z bugów Chyba kazdy kto grał multiplayer w GoW spotkał kogoś kto używa crabwalk czy jakos tak Polega to na tym że bardzo szybko sie chodzi Takiego goscia jest bardzo trudno trafic Gdy takie cos widze mam ochote wyjsc z gry

16. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    O co chodzi z tym podwójnym nabijaniem pkt M$ bo nawet google mi nie pomogło a chciał bym wiedzieć oco chodzi nie żebym chciał to stosowac tylko jestesm ciekaw na jakiej to zasadzie działa

17. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    z tegoco wiem to cheaty sa w grach na xbox tak jak na pc tylko mniej popularne. głównym i ostatnim przykładem jest: Race Pro.

18. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    mi to nie grozi bo nic nie przerabiałem itp.

19. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    @xbox360wojtek a czy kogoś to obchodzi ze nie przerabiałeś i nic ci nie grozi, w tej chwili jesteś takim małym człowieczkiem w społeczności posłusznym na szturchania rządu(czyt Microsoftu) wiesz jaka to frajda igrac z banem oczywiście bez urazy ;).
    A skoro o cziterach to nie mówimy o przerabianiu konsoli, za przerobienie konsoli grozi ban wiec, jak m$ wykryje przeróbkę to zbanuje na liva a nie zaznaczy konto to chyba logiczne .

20. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    lol...no raczej za uzywanie piratow jest juz kara hehehe BAN!!! a wiec zablokowanie konsoli. co do czitowania w grze to mozecie poszukac tematow zwiazanych z multi CoD 4 - najbardziej chyba znany przypadek ogromnej aktywnosci cziterow

popieram pomysl m$ (lol jeden z niewielu trafionych)

a tak BTW - znany mi czit na multi to Ace Combat 6 i rozwalanie przeciwnika jedna rakieta (zwykla :D)

podwoje czyli na jednej gierce 2 gamescory, np. mialem bioshocka zwyklego i special edition - grajac w te gry liczylo mi punkty za kazda osobno

21. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Na xboxie też jest taka możliwość. Swojego czasu widziałem w internecie mody do GTA IV (wgrywasz kogoś savegame z 99,8% gry, zabijasz kogoś i dostajesz achieva za 100%). Są też mody od L4D na nieśmiertelność, niewidzialność, bronie, itp. Do Cod4 i Cod5 też znajdziemy podobne modyfikacje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum