Nieuczciwi gracze będą naznaczeni przez Microsoft

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Shiliat

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś podać do L4D :> bo robi się ciekawie :) dla innych co się pewnie spytają nie gram Live tylko przez live aktualizuje kodeki itp :)
 

furman11

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem cheaty są dla dzieciaków które nie umieją grac bo co to za przyjemność grania z nieskończoną ilością amunicji albo życia. To ani nie jest zabawa ani nie daje satysfakcji. Bardzo dobrze że w końcu Microsoft wziął się za oszustów. Powiem wam z ręką na sercu że mam konsolę od lipca ubiegłego roku i ani razu nie użyłem żadnego kodu. A wy używacie kodów do gier?
 

Shiliat

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie a sa w ogóle? ;p ale poco nawet jakieś kody skoro gry są proste:) w na modach można poszaleć ;P smiechawa leci :) jakiegoś game play nagrać i gites:)
To jak zamieści ktoś jakiegoś modka najlepiej L4D :p
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
A wy używacie kodów do gier?
Tylko w GTA 4 po przejściu fabuły, najczęściej używałem aby zespawnować szybki wózek lub zmienić pogodę. Na multi gram fair play także żadne bugi/cheaty.
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem cheaty są dla dzieciaków które nie umieją grac bo co to za przyjemność grania z nieskończoną ilością amunicji albo życia
Nie no kto co lubi, ja swego czasu(ps2 jeszcze) uwielbiałem po przejściu gry odpalić jakieś czity i siać srogi rozpierd w grze-fun niesamowity, ale kto co woli ; d
 

czachadymi89

Użytkownik
Użytkownik
czity są dla tych co przeszli grę i chcieli by po przejściu robić jak największe rozpierduchy zawsze parę godzin zabawy więcej ;)
 

PiaER

Użytkownik
Użytkownik
czity są dla tych co przeszli grę i chcieli by po przejściu robić jak największe rozpierduchy zawsze parę godzin zabawy więcej ;)
Podzielilbym cheaty na 2 kategorie:
- kody, ktore sa umyslnie wprowadzone do gry i dzialaja wylacznie w single player.
- gorszym przykladem sa bugi. Niestety wielu ludzi naduzywa bledy gry uprzykrzajac gre innym. Powinno to byc jakos zwalczanie. Wg. mnie czasowe bany bylyby najlepszym rozwiazaniem.

Martwi mnie, ze masz takie podejscie do cheatow. Zabawe na pare godzin wiecej zapewnia ci achievmenty.
 

czachadymi89

Użytkownik
Użytkownik
Dobra przypuśćmy ze masz wszystkie achievmenty w danej grze przeszedłeś, wygrałeś się na multi chcesz odłożyć grę na półeczkę a tu pyk taka myśl przejdę grę jeszcze raz ale na full bronie rozpierduchę na całego .. Mowie oczywiście o single Player bo czity na multi to przegięcie. Postal 2 był dobry przeszedłem raz normalnie fajne było ale jak grało się z czitami wypasik :).
 

Shiliat

Użytkownik
Użytkownik
Nom to ja coś znalazłem :) ale nie dam rady przetestować bo wynika z tego ze trzeba HDD konsoli do PC podłączyć ;/
Pliki wyłącznie dla osób co przeszły L4D :) na wszystkich poziomach :)*
Tylko nie wiem poco Xport pewnie poty żeby w LIVE CHEATOWAC A TO JEST ZABRONIONE

Zanim zaczniesz się bawić wpłać 40zł na konto x360iso.org
Modding Left 4 Dead - Xploder Forums - Blow Your 360 PS3 Wii DS & PSP Games Wide Open

Hi-Tech Hidden Tap Faucet by coconutjones


Pewnie zaraz będzie szum na sali że poco ja to dałem itp obrazy w moją stronę :)
Zamieszczam to po to bo i tak znając gracza w końcu będzie chciał spróbować tej rozkoszy :)
Wszytko jest dla ludzi i od ludzi wiec :)
* żarcik ;p
 

SzynszyL94

Użytkownik
Użytkownik
Podzielilbym cheaty na 2 kategorie:
- kody, ktore sa umyslnie wprowadzone do gry i dzialaja wylacznie w single player.
- gorszym przykladem sa bugi. Niestety wielu ludzi naduzywa bledy gry uprzykrzajac gre innym. Powinno to byc jakos zwalczanie. Wg. mnie czasowe bany bylyby najlepszym rozwiazaniem.

Martwi mnie, ze masz takie podejscie do cheatow. Zabawe na pare godzin wiecej zapewnia ci achievmenty.
Z tego co wiem to kody blokują Ci możliwość zdobywania kolejnych achievmentów.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Podzielilbym cheaty na 2 kategorie:
- kody, ktore sa umyslnie wprowadzone do gry i dzialaja wylacznie w single player.
- gorszym przykladem sa bugi. Niestety wielu ludzi naduzywa bledy gry uprzykrzajac gre innym. Powinno to byc jakos zwalczanie. Wg. mnie czasowe bany bylyby najlepszym rozwiazaniem.

Martwi mnie, ze masz takie podejscie do cheatow. Zabawe na pare godzin wiecej zapewnia ci achievmenty.
hmm bany rozdawane za niedopracowanie gry przez producentów... ehe, bardzo dobrze przemyślane.?

Co do zerowanie GS za czitownie z Achivementami do bardzo dobry pomysł ze strony M$
 

glizda360

Banned
Użytkownik
ciekawe czy za piraty będą zerowne gs to by było (0gs=oh **** i buy ps3 i **** microsoft)
Ja się o to nie martwię bo mam 2 xboxy 360 jednym gram bez neta drugin na live na oryginałach oczywiście 2 jest nieprzerobiony wystarczy memorka i przenosimy profil gdzie chcemy :D enjoy
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom