1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieudana aktualicacja kontrollera xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bocian87, Luty 8, 2016.

1. Bocian87

Bocian87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam właśnie jestem po próbie aktualizacji kontrolera (Xbox one) w skutek czego kontroler "padł" podczas próby kontroler był podłączony przez USB bez baterii aktualizacja zatrzymała się na 0% wyskoczył komunikat o braku połączenia i po zawodach obecnie kontroler nie reaguje na nic wymieniłem baterie podlaczalem przez kabel resetowalem konsole po prostu nagła śmierć pada może miał ktoś podobnie ? Jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    jedynie wymiana na Nowy, brak obecnie sposobów na unbrick

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Bocian87 lubi to.
  4. Bocian87

Bocian87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehh tak tez myślałem :) no cóż a aktualizacja miała pomóc w usunięciu usterki zwiazanej z rozlaczaniem się pada... Pomogła aż miło heh dzięki

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teraz Ci się rozłączyło, aż na amen :D Jak masz gwarancję to wysyłaj, dostaniesz nowy :)

Wczytywanie...

Poleć forum