1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieudana aktualizacja dasha

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LordLotr, Luty 18, 2013.

1. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Witam,
    Problem jak w temacie. Brat zaktualizowal dasha z kopii zapasowej wrc i aktualizacja nie powiodła sie. Teraz moje pytanie jest następujące: czy mam sprawdzać napęd czy byl robiony spoof czy jest mozliwosc wgrania jakiejś wersji dasha aby postawić konsole.
    Konsolka to elite jasper z lt 2.0
    Napęd i data produkcji na obecna chwile jest mi nie znana gdyż nie mam dostępu do konsoli.

Czyli mam rozumiec ze lt blokuje aktualizację?
    Dzis sprawdziłem, napęd jest taki jaki powinien czyli wg daty prod 2009-10-05 lite on 16d2s a komunikat na konsoli ze nie mozna odczytać aktualizacji z płyty. A moje pytanie co teraz?
    Wytapane z XPERII;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    raczej wgrać ofw w napęd i dopiero aktualka....ale próbuj innych dashy też moze pójdzie

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Nieudana aktualizacja dasha

Refresh

Wytapane z XPERII;-)

Wczytywanie...