1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nieudana aktualizacja XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AB47, Kwiecień 23, 2014.

1. AB47

AB47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kupiłem sobie dwa miesiące temu xboxa 360.
    Grałem bez najmniejszego problemu.
    Ostatnio kupiłem grę lego indiana jones i przy włożeniu płyty xbox poprosił o aktualizację. Zgodziłem się i aktualizacja się zaczynała.
    Po chwili aktualizacja została przerwana i na telewizorze pojawił się komunikat
    błąd
    3151-351F-B800-0F00-C000-0013
    Czytałem że trzeba wyjąć napęd i zainstalować coś z pendriva, po wyjęciu napędu błąd zmienił się na
    3151-351F-B800-0F00-C000-000E
    niestety aktualizacja dalej nie jest możliwa, zaczyna się i zaraz wraca do komunikatu o błędzie.

Od byłego właściciela dowiedziałem się, że xbox był przerobiony.
    Napęd to LiteOn.
    Nie zależy mi na przeróbce bo nie korzystam z niej.
    Poprzedni właściciel nie wie czy napęd był wymieniany przy przeróbce, ale raczej nie bo płacił za nią 40 zł, więc chyba za mało jak na podmianę napędu.

Jak to rozwiązać ? Jakie aktualizacje zainstalować ?
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba odczytac klucz i wgrac fw oryginalne 0251. Po wgraniu poprawnego fw mozna przeprowadzic aktualizację

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum