1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieudana proba flashowania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gorawsc, Grudzień 6, 2009.

1. gorawsc

gorawsc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Wczoraj kupiłem 360 w wersji Arcade.
    Od razu chciałem ją przerobić i w tym celu pojechałem do osoby, która się tym zajmuje.
    Jednak po rozkręceniu konsoli okazało się, że mam najnowszy model Liteon v2 i na chwilę obecną przeróbka jest niemożliwa(ja się na tym nie znam, tak mówił gość który miał mi ją przerobić). Mimo wszystko spróbował, podpiął konsole do komputera uruchomił jakiś program i przy odpaleniu tego programu wyszły same zera i ostatecznie gościu powiedział, że nie da rady.
    Wobec tego zdecydowałem się na nieprzerabianie konsoli i mam zamiar ją podpiąć do internetu, ale mam obawę, czy jest możliwość dostania bana za samą próbę ingerencji w konsolę? Jak to z tym jest? Mam się obawiać, czy bez problemu grać przez internet?
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie powinieneś dostać bana bo nie przerobiłeś

4. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie dostaniesz bana nie obawiaj sie ;]

5. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ty tylko próbowałeś a wiec nie martw się

6. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    niemasz zmienionego klucza napedu tzn sflashowanego.

Wczytywanie...

Poleć forum