1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieudany flash.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tybcio, Grudzień 30, 2012.

1. Tybcio

Tybcio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bystra, Bielsko-Biała
    Witam serdecznie, mam pewien problem i nie mogę sobie z nim poradzić mimo wytężonej lektury tego oraz innych for. Posiadam Xbox'a 360 w wersji Arcade, napęd LiteOn 74850c. Sytuacja wygląda następująco, znajomy, od którego otrzymałem konsolę próbował flashować napęd z nieciekawym skutkiem, cała operacja wysypała mu komputer. Po włączeniu konsoli z podpiętym napędem występuje błąd E64. Nie posiadam klucza napędu, oraz informacji jaki firmware był wcześniej zainstalowany w napędzie. Postanowiłem wykonać flash napędu jeszcze raz według poradników na forum. Udało mi się stworzyć działający probe z przełącznikiem i wszystko byłoby super gdyby nie fakt iż napęd nie jest wykrywany przez mój komputer, ani w Biosie, ani w systemie operacyjnym. Posiadam Windows 7 64bit, moja płyta główna to Gigabyte MA770T-UD3P. Próbowałem Ustawić w biosie opcję IDE zamiast RAID, niestety to też nie pomogło, przepinałem dysk do różnych wejść SATA, ale niestety kończyło się to wyjątkowo długim czasem wykrywania urządzeń przez BIOS lub całkowitym brakiem reakcji dysku twardego. Bardzo proszę o jakąś radę lub wskazówkę co mógłbym zrobić w takiej sytuacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marstyle

marstyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Na E64 z tego co sie orientuje generalnie zaleca się zflashowac naped jeszcze raz,
    ale skoro nie wykrywa Ci go moze go uwaliles :p

generalnie troche lipa bo jezeli tak, bedzie problem odzyskac klucz, a bez tego konsola juz tylko pod RGH sie nadaje

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Nieudany flash.

Nie masz klucza wiec nie wykonasz flasha. Naped na brick. Musisz wykonac rgh, aby zdobyc klucz napedu, nastepnie odbrickowac naped tutorial jf( bad flash)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Nieudany flash.

Jesli nie skasowalo klucza to niech sprobuje wejsc przez intro device id.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum