1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nieudany softmod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez asdftyu, Grudzień 30, 2013.

1. asdftyu

asdftyu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj próbowałem zrobić softmod xboxa metodą Gangst3ra,ale gdy w xplorer360 klikałem drive>open>harddrive or memcard wyskakiwało mi "could not find a fatx drive to open".W google wyszukałem instrukcję mówiącą co robić w takich sytuacjach,a w niej było napisane by przełączyć zworki,tyle ,że u mnie do dysku są podłączone tylko kabel SATA i taśma IDE.Po wielu nieudanych próbach postanowiłem na nowo poskręcać xboxa i komputer,lecz po ponownym uruchomieniu konsoli dioda zaczęła świecić na czerwono i zielono.Co powinienem teraz zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zworka musi być na cable select
    taki dysk podłączasz do kompa i jedziesz

1 osoba to lubi.
  4. asdftyu

asdftyu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki,udało mi się skopiować dane na 3 partycję,ale nie wiem co teraz zrobić z aplikacjami gdyż nie mam 5 partycji.Gdzie powinienem je wrzucić?

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Aplikacje wrzuć gdzie Ci się podoba
    Lepiej jest gdy wrzucasz na osobną partycję ale jesli masz mały dysk to gry, programy, emulatory itd mogą być wszystkie na jednej.
    Głównie chodzi o porządek - system na osobnej partycji a programy i gry na drugiej.
    Nic się nie powinno stać.

Wczytywanie...

Poleć forum