Nieuważacie, że to głupie??

Wkurza mnie to, że co jakiś czas (dobrze ze nie czesciej) wychodza co raz nowsze przerobki. Ja nieumiem sam wgrywać flasha, poprostu nie kapuje tych poradnikow moze jak ktos by mi pokazal to wtedy bym zakumal. Fajnie by było jak by wkońcu wyszła przerobka na ktorej by się zakonczylo. W końcu niema co narzekać i tak się płaci mniej porownując do gier oryginalnych. A co WY o tym myślicie??
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Ja się zastanawiam na jakim ty świecie żyjesz i czy czasem głowy używasz. Jak wymyślisz jak jedną przeróbkę zrobić tak żeby była przygotowana na każde zabezpieczenie które wyjdzie w przyszłości to przestaną wydawać coraz nowsze.
 
Dla twojej świadomości używam ^^ Np. na playstation 2 była tylko jedna przerobka*tz byly rozne ale wkoncu wyszla ta dobra. Poprostu teraz sa lepsze zabezpieczenia.*tak mi sie wydaje)
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerobisz = nie masz problemów. Nie obchodzi mnie to czy sobie przerobicie tą konsole czy nie, ale jeżeli macie za darmo gry, nie narzekajcie tyle..
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
@aPoLhIzE

przestań pisać w liczbie mnogiej bo nie widzę tutaj mojej wypowiedzi w której narzekam bądź powiedziałem ,że mam przerobioną konsole.
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
@Enemelek dobrze wiesz że chodzi mi o osoby które przerobią a potem płaczą że ich wersja nie obsługuje najnowszych gier, albo dostają bana, bo "tylko na chwile podłączyli ją do internetu" Nic, ale to nic nie mam do osób którzy przerobili, bo to nie moja sprawa. A o co mi chodziło wyjaśniłem w poprzednim zdaniu. A ty proszę przestań się bulwersowac, bo przecież bezpośrednio nie chodziło o twoją osobę, więc po co ten komentarz. Bardzo proszę abyś nie nabijał sobie postów takimi wypowiedziami. chyba lubisz aby na tym forum dochodziło do jakże częstych kłótni...
 

janusz19967

Użytkownik
Użytkownik
na ps2 byla jedna przeróbka????hmm fmcb na karte,kilka rodzajów chipów,swap magic...to jest wg ciebie jedna przeróbka??
 

pawlenko

Użytkownik
Użytkownik
J a n u s z c z y t a j z e z r o z u m i e n i e m
 

Do góry Bottom