niewidoczny minecraft

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
witam.
spędziłem parę godzin swojego życia nad uruchomieniem minecrafta na mojej wczoraj nabytej konsoli xbox z rgh.
sprawa wyglada tak, ze mam dwie wersje. jedna jest widoczna w bibliotece ale jest to tylko demo. gdy używam xm360 nie moge jej znaleźć.
druga jest wykrywalna xm360 ale nie widze jej w bibliotece gier.
wiec, zeby grać w pełną wersję muszę uruchomić ją przez xm360 :)
dodatkowo, zeby xm360 ja znalazł to muszę ją wrzucić do katalogu Content, który zawiera różne dema i jest read only. mojego katalogu z grami nie zeskanuje.

tak wiec mam już działającą grę i chciałbym ją tylko zobaczyć w bibliotece, bez koniecznosci uruchamiania przez xm360...
idealnie byloby ją wrzucić do katalogu gier a katalog Content usunąć z listy bo tam są same dema co mnie nie interesują.

proszę o pomoc i wzkazówki. spędziłem pracowite 4 godziny w sieci więc na nią zasłużyłem ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Xm360 skanuje tylko content.
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
okej. z tym nie ma problemu.
a dlaczego nie widzę na liście gier?
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
witam.
za godzinę biorę konsolę i zawożę do babci, gdzie są zostawione dzieciaki i nie będę ich widział parę dni...

bardzo proszę o pomoc. jak widzicie sprawa na prawdę pilna.

można uruchomić minecraft'a tylko za pomocą xm360. w liście gier jest niewidoczny niezależnie do jakiego katalogu go pakuje.

doczytałem, że trzeba wrzucić do HDD1\Content\0000000000000000\ ale też nie pomaga...

please help.
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Może wrzuć normalnie na pendriva/dysk i w ustawieniach FSD ustaw ścieżkę. Ja tak mam i mi działa.
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
tez tak mam i widzi wszystkie gry oprócz tej właśnie....

żeby było ciekawiej miałem innego minecraft'a, którego widziałem w ścieżkach ale nie znajdował go xm360 i była tylko wersja demo...

więc ostatecznie jest ten widoczny tylko w xm360.

jak pisałem mam inne gry i w ogóle nie ma problemu z dostępem do nich.
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Może zwiększ głębokość skanowania?
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
juz ustailem na max. mimo, ze inne gry widzi z tego poziomu .....
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
no trudno. muszę wychodzić. pokażę babci jak uruchomić minecraft'a przez xm360.
zobaczymy, czy wróci cały.

dzięki za szybką odpowiedź.
i tak będę musiał jakoś ten problem rozwiązać.
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Jak wrzuciłeś tą gre do content na hdd1 to wybrałeś potem ten dysk w ustawieniach (hdd1)?
 

Lera1n

Użytkownik
Użytkownik
A szukałeś gry w zakładce Xbox Games czy XBLArcade? Bo z tego co pamiętam to gra jest w Arcade (W FSD ofc).
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
jeśli pytasz o katalog skanowania, to tak.
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Ekran główny FSD jest podzielony na kilka kategorii (w zależności od skórki). Masz gry "zwykłe", Arcade, homebrew, kinect itd. Minecraft szukasz w Arcade, chyba że w opcjach skanowania nie masz odhaczone "Automatic" i np. wszystko inne poza standardowymi grami FSD pomija.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązany. Gra jest widoczna w arcade.
Wielkie dzięki za pomoc.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom