1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niewyraźny obraz

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wojput, Listopad 6, 2011.

1. Wojput

Wojput Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zacznę od sprzętu;
    Monitor - Dell U2311H, kabel HDMI-DVI.

I ososierozchozi?
    Zawsze miałem wrażenie, że mimo najwyższej rozdzielczości obraz na X360ce mam trochę niewyraźny. Głównie widać to na literkach (są poszarpane). Myślałem, że może to wina kabla, ale nie. Kuzyn kupił sobie PS3 i podłączyliśmy go tym samym kablem. Obraz ŻYLETA. Wróciłem do ustawień w 360ce i nic nie udało mi się zmienić. Ręcznie ustawione na 1080p i wygląda naprawdę biednie z porównaniu do PS3.
    Ktoś ma podobne odczucia, doświadczenia, rozwiązania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
  5. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zdjęcie za bardzo łapie ekran, co psuje widok doszczętnie. Ale oglądając dashboardy na necie dochodzę do wniosku, że po prostu M$ nie jest w stanie zrobić niczego dobrego, a Sony wie jak wygląda obraz HD...

6. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    No to mozliwe ze kwestia jakosci obrazu X360 :p Chociaz ja raczej nie narzekam w tej kwestii - mam zarowno X'a (jeszcze podlaczonego nie przez HDMI a component) i PS3 przez HDMI. W obu przypadkach obraz jest raczej dosc podobny, nie moge powiedziec, zeby na Xie byl jakis wybitnie niewyrazny, raczej - normalny :C

Wczytywanie...

Poleć forum