1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niezainstalowane gry przycinają się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DonPiotrek, Czerwiec 5, 2010.

1. DonPiotrek

DonPiotrek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam taki problem, otóż gry nie zainstalowane tną się. Nie, nie są oryginalne. Ale za to wszystkie nagrane na Verbatimach prędkością 2.4. Płytki nie są w żadnym stopniu porysowane. Proszę o nie pisanie postów typu ,,no to instaluj gry i po problemie".

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alienlol

Alienlol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    W takim razie napęd nie ogarnia.Spróbuj wykalibrować laser i przeczyścić napęd z kurzu.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Witaj.
    Niewykluczone że możesz mieć zabrudzony laser w napędzie...W takim wypadku, nie widze innego wyjścia niż przeczyszczenie go lub wykalibrowanie.Jeżeli niechcesz się w to bawić to zanieś konsolę do serwisu i ci to zrobią, jeżeli nie to cóż...
    Musisz instalować gry na dysku konsoli.
    Pozdrawiam

5. DonPiotrek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękuję za szybką pomoc. Jako, że jestem laikiem, pozostanę przy instalacji ^^

6. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaszybko sie poddajesz, moja rada to abys nagral gre predkoscia x4 i sprawdzil.Jesli bedzie to samo to nagraj u jakiesgos znajomego i sprawdz jeszcze raz.Jesli to nie pomoze to jednak wina lasera.

7. DonPiotrek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właściwie to instalowałem gry zawsze, ale zauważyłem problem gdy przyszedł kumpel i chciał pograć w GoW'a. Tak nawiasem, czy to, że konsola się zacina ( nie często, raz na 3-4 dni albo nawet rzadziej) też może być spowodowane brudnym laserem?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  9. DonPiotrek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli trzeba podjąć niezbędne działania. Jako, że sam nic nie zdziałam to zadam pytanie: Czy w Lublinie/okolicach jest jakiś serwis który to zrobi, czy wystarczy zanieść do jakiegoś serwisu który para się komputerami?

Wczytywanie...

Poleć forum