1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niezbyt ciekawe " inversion "

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Ridic4sv, Czerwiec 5, 2012.

1. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Odpaliłem dziś tą grę i jak narazie ok 1h grania i nic ciekawego i wciągającego taka podróbka GOW

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sam się przymierzam do gry może coś więcej o grze opiszesz?

4. Ridic4sv

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bohater jest policjantem, pomaga ci partner. Gra zaczyna się inwazją apokalipsa w mieście wywołana przez ludzi chyba z przyszłości coś na wzór RAGE. Grafika jest paskudna, celowanie i system osłon bardzo chaotyczne. Przerywniki można przerwać w każdej chwili tak jakby twórcy wiedzieli że są nudne i nie wciągające. Moim zdaniem crap na jedno przejście, na pewno bym nie przeznaczył na tą grę 189zł

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    grafika fajnie wygląda dobrze , sama gra też . jak jest podobno do binary to nie jest żle:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  6. Ridic4sv

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Też byłem na początku zajarany gamplayem z youtube ale jak zobaczyłem to w praniu ooo razi po oczach szczególnie na 40calowym led. Filmik mało się ma co do całej gry, na pewno ma parę smaczków i ciekawych rozwiązań. Ale porównać GOWa graficznie i gamepleyowo z tą grą to nawet byś nie chciał w to grać.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
  7. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    chwila z tą grą i można się rozczarować niestety. jest liniowo, nudnawo, choć wybuchy i rozwałka otoczenia spoko. graficznie jest ok nie ma się za bardzo do czego przywalić. z inversion jest tak : im dalej tym emocje opadaja i zaczyna się nudzić.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Właśnie odwrotnie-im dalej tym więcej się dzieje.Fabuła nie jest jakiś najwyższych lotów i wykonanie nie poraża,ale napewno nie jest to crap.Mnie gra wciągnęła-zwłaszcza walka z sub bossami.Mało tego.Utknąłem w IX chapterze na walce z Slavedriverem czyli sub bossem sterującym niewolnikami.W lokacji jest bardzo mało miejsca i nie sposób go pokonać-narazie.Trzeba nieźle kombinować co mi się bardzo w tej grze podoba.Ogólnie gra na raz,ale zagrać warto.

9. bonku866

bonku866 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Ludzie nie oczekujcie technicznego majstersztyku od kazdej gry :) Jestem po 3 misjach i moze faktycznie troche odbiega od standardow graficznych(nie jest tez brzydka) ale wykreowany swiat juz bardzo mnie pociąga(postapokaliptyczny świat) gameplay ****u nie urywa ale grywało sie w gorsze gry :)

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pograć nie jęczeć:)

11. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    moim zdaniem to niezbyt udany klon army of two , gram już drugi tydzień i tracę powoli cierpliwość.

12. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Crap to na pewno nie jest można pograć tak 7/10 o niebo lepsza od np terminator salvation to jest crap w porównaniu z inversion.

Wczytywanie...

Poleć forum