1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niezidentyfikowany problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adek21, Wrzesień 26, 2011.

1. adek21

adek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zarejestrowałem się z nadzieją, że tutaj ktoś będzie mógł mi pomóc.

Mój X sfiksował. Mianowicie sytuacja wygląda tak, że któregoś czas podłączyłem zasilacz, wciskam przycisk a konsola nawet nie stęknęła. Nic się nie zaświeciło. Jedyne co zauważyłem to czerwona kontrolka świecąca się na zasilaczu. Myślałem, że tu tkwi problem, ale gdy kupiłem nowy zasilacz problem był ten sam. Gdy tylko podpiąłem wtyczkę do prądu na zasilaczu pokazywała się czerwona kontrolka, a X ani ruszył. Nie wiem co może być problemem, póki co cieszę się, że to nie pierścień śmierci, ale z drugiej strony może to być coś gorszego.

Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    moze kabel do kosnoli, jest cos z nim nie tak. a Też mozliwe, ze z wejsciem do konsoli cos sie stalo? Sprawdzałes moze od kolegi ? a Jak nie to pozycz zasilac i kabel lub przejdz sie do serisu w twojej okolicy i szybko rozwiazesz ten problem. :)

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    W czym ci możemy pomóc ? coś się spaliło na płycie głównej proste...

5. adek21

adek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli to faktycznie coś na płycie (w co raczej wątpię) to jakie mogą być kozta naprawy?

6. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    zalezy co sie tam stało :p nikt nie wie bo to wszystko moze byc. Kosztowac moze 100 a nawet 300zł :) albo nawet cena moze siegac konsoli wiec nie wiadomo i zycze jak najmniejszych kosztow ;p

7. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Czasem wejście zasilacza w xboxie nie poszło? Bo czerwona dioda to oznaka niepodlaczenia zasilacza do xboxa

Wysłane z X8

8. adek21

adek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I to jest jakiś trop, tego jeszcze nie sprawdzałem : )

9. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Idź do jakiegoś kolegi i sprawdź czy jego zasilacz dobrze będzie działał z jego konsolą. Jeśli tak to wysyłasz x360 do serwisu. Mam tylko cichą nadzieję, że masz kumpla z xbox'em bo to załatwia wtedy większość spraw.

Wczytywanie...

Poleć forum