1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieznany profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SadBoy, Listopad 13, 2013.

1. SadBoy

SadBoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co mam z tym zrobić bo wcześniej usunąlem konto na xbox live i gdy usuwałem profil to wziąłem opcje tylko profil i jak mam teraz zrobić, żeby odzyskać dane na nowym koncie ponieważ gdy biorę: przenieś lub kopiuj to pisze, że nie można przenieść między profilami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SadBoy

SadBoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dałeś sobie zamiast usuń profil tylko usuń profil i zawartość to masz po save wszystkich. A profil sobie możesz pobrać z xbox live przez pobierz profil wpisując email i hasło.

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    A jak ja potrzebuję przenieść savy np do Gta V ze starego profilu na taki nowo utworzony ale połączony z xbl da się to jakoś zrobić ?

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Savy do gier nie są dopisane do profilu tylko są przechowywane na dysku twardym, możesz je jedynie przenieść na pendrive / inny dysk.

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może pokombinować z programem modio/horizon ale nie jest to bezpieczne na xbox live.

8. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    A jak zrobię ich kopię, wywalę profile i zostawię tylko ten nowy i znów zgram savy na dysk twardy konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum