1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niezweryfikowana Mafia II PL i Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez noname, Wrzesień 22, 2010.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej.

Mam pytanie. Posiadam na dysku grę "Mafia.2.CZ.PL.x360 - MICHALSS". Wiadomo, że jak polskie wydanie, to gra nie będzie zweryfikowana w abgx360. Pytanie brzmi, czy nic się nie stanie, jak będę grał w tę wersję na klocku (konsola odłączona od sieci) a później podłączę klocka do Live, jak będę grał w inną grę?

Log z abgx360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Modyfikowany firmware napędu = prędzej czy później BAN BAN BAN

4. noname

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem o tym, ale nie takie było pytanie.

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    W pewnym stopniu to była odpowiedź.

Nie wiadomo za co M$ klepie bany, jedyną aktualnie potwierdzoną opcja to za firmwer w DVD-Romie a nie za grę w pirackie gry. Tak że możesz grać ile chcesz, jeśli to wersja od Skazy to niemal na pewno.

Ale tak jak mówiłem Bana dostaje się za zmienione oprogramowanie w DVD-Romie.

6. noname

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak? To po co w ogóle stworzono abgx360?

Bana można dostać za wykrycie przeróbki napędu i za granie na złych kopiach. Moje pytanie tyczy się drugiej kwestii i prosiłbym o odpowiedź.

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    ABGX stworzono by mieć pewność że gra jest zgodna w 100% z oryginałem, pierwsze teorie zakładały (pierwszy IXtreme) że jeśli spełnia się wszystko co jest w abgx to sie bana nie dostanie, tak samo jest z najnowsza teraz przeróbką, do czasu kiedy M$ i tak zrobi świątecznego bana, lub ku mojej radości okaże się że faktycznie LT jest nie do wykrycia.

Jeśli Ci powiem że możesz grać to uwierzysz, jeśli Ci powiem ze nie możesz też uwierzysz. Nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nikt nie wie jak M$ banuje konsole. W mojej opinii możesz grać bo co z tego że gra jest ok jak Ci dadzą bana za to ze masz inny firmware.

Wczytywanie...

Poleć forum