1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niezweryfikowane gry w abgx

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez sidewalker, Październik 14, 2012.

1. sidewalker

sidewalker Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanko, czy jak gra jest niezweryfikowana i będę grał offline, a później podłączę się do sieci, aby grać w inne gry, to jest to tak samo niebezpieczne, jak granie z połączeniem do sieci czy mniej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podłączam się do pytania. Wiele gier po polsku nie posiada weryfikacji. Jest ona konieczna do live skoro wszystko w abgxie jest "na zielono" ?

4. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam to samo pytanie.Może ktoś nakierować na odpowiedź?

5. gormis

gormis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam gram na live w halo (zweryfikowane) i czasami of-line w inne gry niezweryfikowane i nie mam żadnego problemu.

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Ehh ogolnie gry powiny miec dla pewnosci ale bardzo watpie zeby kazdemu sie chcialo tak mega szukac takiej kopi.wie raczej da sie na tym grac ja znam co graja takich po 2i wiecej bez bana .to zakladam ,ze male ryzyko bana. I tak za lt kiedys ban

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Z tego co się orientuje to żadna gra po Polsku nie przechodzi weryfikacji. Nie ma się co przejmować, można na takim iso spokojnie grać na live. ABGX nie ma w swojej bazie zweryfikowanej każdej wersji iso dla danego tytułu.

8. gormis

gormis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Halo 4 PL przechodzi ID:1c9d20bc

Wczytywanie...

Poleć forum