1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nieżywy xbox 360s radom

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez d35t, Czerwiec 29, 2011.

1. d35t

d35t Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Problem polega na tym że konsolka nie chce się włączyć. Ani z pada, ani z przycisków power i eject. na zasilaczu świeci pomarańczowa dioda to też dziwne że konsola nie reaguje. dlatego pytam co moglo się stać? czy to możliwe żeby przy ewentualnym spięciu padł xbox a nie zasilacz? słyszałem wersje ze dioda na zasilaczu nie oznacza tego że dziala (zasilacz). Nie mam pojęcia gdzie może leżeć problem, a najgorsze jest to że jedyny serwis w radomiu przechodzi obecnie remont. :/ Prosil bym o pomoc w zidentyfikowaniu problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    co do zasilacza to nie wiem ale ostatnio zauwazylem cos takiego ze podpialem zasilacz do pradu / po kilku minutach go wylaczylem i gdy wlasnie zasilacz byl wylaczony (nie podpiety do zadnego napiecia) dioda pomaranczowa na nim dalej swiecila oO.

Pomoc Ci nie umiem ale moze taka informacja cos da chociaz nie wiem.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    To że dioda świeci po odpięciu zasilania to normalka - kondensatory utrzymują napięcie jeszcze przez jakiś czas.

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie zgadzam się , na początku możesz sprawdzić inny zasilacz tak dla formalności ale jak świeci się pomarańczowa dioda to chyba wszystko wporzo

6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Odłącz od konsoli wszystkie kable- zasilający i telewizyjny, i po kilku minutach podłącz wszystko od nowa. Spróbuj tak ze 2 ,3 razy... może załapie, też zdarzył mi sie taki problem, na szczęście tylko raz.

Wczytywanie...

Poleć forum