1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nike+ Kinect Training nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skorpionpol, Luty 28, 2013.

1. skorpionpol

skorpionpol Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z odpaleniem gry Nike+ Kinect Training. Problem występuje na Xbox-ie 360 Slim 250GB RGH. Grę ściągnąłem w iso przerobiłem programem Iso2God i wrzuciłem do odpowiedniego katalogu jak resztę gier. Po włączeniu konsoli gra jest widoczna lecz gdy klikam aby ją włączyć nic się nie dzieje, nie wyskakuje błąd, konsola się nie zawiesza po prostu nic, mogę się cofnąć i odpalić każdą inną grę ale nie Nike+ Kinect Training. Mam zainstalowany dash 2.0.16203.0 łącznie ze sterownikami do Kinecta. Ściągnąłem również grę z 2 innych źródeł lecz problem pozostał.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lachema

lachema Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    spróbuj przerobić do xex.

4. skorpionpol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A grę w formacie xex gdzie się wrzuca, do tego samego katalogu co resztę gier?

5. lachema

lachema Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    możesz do tego samego albo gdziekolwiek chcesz. Możesz na dysku zrobić folder GRY i tam wrzucić.

6. skorpionpol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety po przerobieniu do xex gra się uruchamia ale po chwili wyskakuje błąd "nie można uruchomić gry. pobierz ją ponownie"
    Co teraz?

7. skorpionpol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra w formacie xex ruszyła po wgraniu pliku TU do folderu cache przy okazji próby odpalenia Dance Central 3.

Wczytywanie...

Poleć forum