1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninety-Nine.Nights.2- Opinie na temat tej gry

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez neCro, Wrzesień 9, 2010.

1. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Witam, zalozylem temat poniewaz gra figuruje juz na liscie xsky, prosze o opinie na jej temat. Interesuje mnie grafika, grywalnosc itp. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Pograłem, popodziwiałem i powiem wam, że gra bardzo fajna, dynamiczna, mocno kolorowa ze względu na sporo świetlnych efektów po oddaniu ciosów czy combo różnych. Misji sporo, widać każda postać będzie miała własną ścieżkę story, inne misje co oczywiście da nam wiele godzin fantastycznej rozgrywki. Same postacie wyglądają fajnie, zwinnie się poruszają. Spora liczba zróżnicowanych typów wrogów sprawia, że nie będzie chwili na nudę. Ja sam w pierwszej misji po niecałych 1-2min gry nastukałem ponad 1000 combo także jest z kim się być no i sam widok nadciągającej armii wroga, która w kilka chwil zostanie zgładzona przez nas jest nieziemski ;)

4. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no cóż pograłem trochę, na początku wszystko fajnie, tłuczemy niezliczone ilości wrogów, ale po 30min robi się tu nudne jak flaki z olejem, a wygląda na to że cała gra sprowadza się jedynie do tego że idziemy przez daną lokację i bezsensownie klikamy X Y dodając czasami RB i LB, na dodatek czasami potrafi porządnie wkurzyć (przykład : atakują nas "ptaki" strzelające jakimiś magicznymi dyskami, jest ich powiedzmy 10, więc nieustannie w naszą stronę lecą ich pociski które nas przewracają, po każdym oberwaniu nasza postać wywala się "na nowo", daje nam to wspaniałą kombinację przy której nie możemy wstać ...i giniemy)

krótko mówiąc słabe oceny które gra dostała na zagranicznych portalach nie są wzięte z powietrza, ale dam jej jednak szansę i spróbuję w to jeszcze zagrać ...

edit
    na liczniku 4h, postaci w sumie jest 5, każda ma inny styl walki - tutaj trzeba pochwalić ich wykonanie, bo wyglądają świetnie
    co do gry, pograć można, ale żadna rewelacja to nie jest, ot taka nawalanka bez głębszego sensu, jeśli ktoś szuka jakiegoś slashera to napewno znajdzie lepszą propozycję

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Marna kopia Dynasty Warriors.

Wczytywanie...

Poleć forum