1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninety Nine Nights II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kj5, Czerwiec 30, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Gra juz na skyu, niestety tylko wersja USA.
    Po gameplayach wydaje sie niezła siekanina, jedynka była niezła.
    Ma ktos już jakieś opinie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    raczej wątpie żeby ktoś w to grał -.- W jedynke grałem i mi sie podobała chociaż wygląda na 100x gorszą od drugiej części na która już czekam sporo czasu. Po filmikach można stwierdzić że będzie niezła siekanka z lepszymi bossami,grafiką i mam nadzieje fabułą :) Niestety wersja pal ma wyjsc dopiero 30 lipca takwięc miesiąc jeszcze przed nami :)

4. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    grałem w demko i powiem że gra mnie zaskoczyła pozytywnie , spodziewałem się typowego wariors orochi czy dynasty warriors a okazało się że jest dużo lepiej :) , grafika przyzwoita , krew się leje , przeciwnicy są rozcżłonkowywani i ogólnie jest frajda z gry :) oczywiście to tylko demo więc wszystko się okaże po premierze pełnej

5. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Grałem w demo w zeszłym tygodniu. Czysta siekanina z masą przeciwników, jednakże jeśli w pełnej wersji nie znajdują się jakieś elementy logiczne, to gra przejdzie bez echa.

Wczytywanie...

Poleć forum