Ninja Blade czy Ninja Gaiden II ???

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paviano

Banned
Użytkownik
Mam takie pytanie, którą grę bardziej się opłaca kupić/pobrać? Czym się różnią te 2 gry? Bo nie wiem, którą ściągnąć...
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
zdecydowanie Ninja Gaiden II :)) jest to slasher z krwi i kości !! Ninja Blade też nie jest złe , ale za dużo jest w nim QTE ... przeszedłem obie gry i jak dla mnie to Ninja Gaiden II jest dużo lepszy
 

Vermilion

Użytkownik
Użytkownik
Również polecam Ninja Gaiden. Co prawda grałem tylko w Sigme na PS3, ale seria jest naprawdę dobra.
 

Paviano

Banned
Użytkownik
A jakoś jaśniej byś mógł objaśnić?
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
bez zadnych watpliwosci NINJA GAIDEN 2......tej gry nie mozna porownac do niczego innego...a ninja blade jest dobry ale jak narazie to moze buty czyscic nina gaiden :)
 

Warper

Użytkownik
Użytkownik
obstawiam Ninja Gaiden II
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie Ninja Gaiden II ;) Ninja blade jest troche nudne bo non stop są bosy i ogolnie lekka monotonia tam panuje ;P
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
obrazą jest porównywać ninja blade do gaidena (dla tego drugiego), jedyne co je łączy to podobna nazwa i postać ninjy, zacznijmy od tego, że w gaidena sie gra i to świetnie,a blade sie oglada i czasem coś naciska, tyle w temacie
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
te dwa tytuly to dwie rozne gry i nie wiem w jaki sposob mozna je ze soba porownywac? smiac mi sie chce z ludzi, ktorzy to robia ^^ krotko:
ninja gaiden 2 - lekko trudniejsze walki, widowiskowa podczas walk, a tak to: tap tap tap tap tap tap x/y, podpieprza amerykanszczyzna
ninja blade - lawiejsze walki, widowiskowe QTE, a tak to: mniej tap tap tap + QTE, bardziej japonskie klimaty.

osobiscie bardziej polecam ninja blade :) moze i ni maflakow jak ng2 ale bardziej mi do gustu przypadlo
 

bankajos

Banned
Gaiden i tylko gaiden.

Ninja blade troszke zgapilo z gaidena, jest on tez duuuuzo latwiejszy
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witamy archeologa, a dinozaury kiedy wymarły ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom